Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17137) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-4 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

To oni rządzili w sporcie w 2019 roku. Brawa dla najlepszych!

Dodano: 29.12.2019 14:22
Źródło: LM.pl

Czwarty raz portal LM.pl wyróżnia najlepszych sportowców, drużyny, wydarzenia i działaczy minionego roku. Poznajcie najlepszych 2019 roku w sześciu kategoriach.

W tym roku wyróżniliśmy osoby z konińskiego środowiska sportowego w sześciu kategoriach: Najlepszy Sportowiec 2019 roku, Najlepszy Młodzieżowy Sportowiec 2019 roku, Najlepsza Drużyna 2019 roku, Najlepsza Młodzieżowa Drużyna 2019 roku, Wydarzenie 2019 roku i Działacz 2019 roku. Co ważne - pod uwagę braliśmy jedynie osoby wciąż aktywnie działające w konińskim sporcie, stąd brak w zestawieniu zawodników z naszego regionu, którzy jednak dziś reprezentują kluby z całej Polski, a nawet Europy. Na nich czekają już nagrody innego szczebla.

Wybór to kompilacja obiektywnych przesłanek, w postaci zdobywanych przez zawodników, czy drużyny sukcesów, jak i subiektywnego spojrzenia na poczyniony w minionych dwunastu miesiącach postęp, jednostkowe możliwości i charakterystykę danej dyscypliny. Można się z tymi wyborami nie zgadzać i w pełni to rozumiemy - tego typu klasyfikacje zawsze będą kontrowersyjne, a co autor, to inne spojrzenie na dane wydarzenia. 

Niemniej wszystkim sportowcom, trenerom, działaczom i kibicom w nadchodzącym 2020 roku życzymy zdrowia bez kontuzji, satysfakcji niezależnie od osiąganych wyników i radości z sukcesów - nieważne na jakich zawodach i w jakich ligach odnoszonych. 

strona 1 z 7
1 2 3 4 5 6 7

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Sport to zdrowie.Gratulacje.
Dodano: 29.12.2019 15:30    Przez: ~zk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.