Dzisiaj jest wtorek 2 marca 2021, imieniny: Heleny, Henryka, Halszki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18125) SPORT FORUM FIRMY (5583) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
XXIII Bieg Milowego Słupa z nową trasą i o nowej, ... (0)Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)

Dyson Cyclone V10 i V11 Absolute - najlepsze modele odkurzaczy bezprzewodowych Dyson

Artykuł Partnera

Dodano: 30.12.2019 12:50

O marce Dyson na rynku odkurzaczy można napisać bardzo wiele. Z pewnością zasługuje ona na uznanie jako jedna z szybciej rozwijających się marek, oferująca sobą znacznie więcej w stosunku do konkurencji. Zdecydowanie warto się już choćby dlatego nią zainteresować, ponieważ wyznacza ona trendy na tym rynku, często pozostawiając konkurencję naprawdę daleko z tyłu. Dziś przyjrzymy się dwóm, najnowszym i do tej pory najpopularniejszym produktom tej marki - Dyson Cyclone V10 i Dyson Cyclone V11 Absolute. Jeśli zdajesz sobie już sprawę z korzyści wprowadzenia odkurzacza bezprzewodowego do dbania o czystość w Twoim domu, to do tych odkurzaczy nie będziemy Cię musieli specjalnie przekonywać. Pokażemy jednak wszystkie możliwości i niuanse tego rozwiązania. Zapraszamy serdecznie do krótkiego przeglądu.

Dyson Cyclone V11 Absolute - najbardziej innowacyjny model

dysoncyclonev11absolute-najbardziejinnowacyjnymodel

Dyson cyclone V11 absolute to dziś najnowszy model tej marki na rynku. Jest on bardzo świeżą produkcją, zatem nie zdążył się mocno zadomowić i zdobyć szerokiego uznania. Jeśli jednak sprawy dalej się potoczą tak, jak to wygląda do tej pory, to należy się spodziewać bardzo szybko dynamicznego wzrostu tego modelu na rynku i zdobycia wielu zadowolonych klientów dla marki.

To, co należy bez wątpienia stwierdzić to fakt, iż odkurzacz ten zapewnia moc ssania na poziomie odkurzaczy przewodowych. Co więcej - posiada najwyższą moc ssania ze wszystkich odkurzaczy bezprzewodowych na rynku. Bez żadnych kompromisów - to po prostu jest najlepszy produkt, na jaki możesz postawić.

Odkurzacz ten oczywiście się również wyróżnia od poprzedników, od modelu V10 zwłaszcza. To nie tyle parametry techniczne, co szereg elementów wspomagających i rozwiązań wspierających. Należą do nich między innymi specjalny system rozpoznawania powierzchni i dopasowania do niej mocy ssania. Jest to system Dynamic Load Sensor, który 360 razy na sekundę wykrywa opór automatycznie zmienia prędkość silnika. Ma to spore znaczenie, jeśli przekraczasz granicę na przykład z paneli na wykładzinę - odkurzacz sam się dostosuje do zmiany.

Odkurzacz ten ponadto wykorzystuje tak zwaną elektroszczotkę High Torque, która jest najsilniejszą elektroszczotką tej marki, usuwającą nawet kurz ze szczelin za pomocą włókien węglowych. Można to świetnie połączyć z trybami pracy - tryb auto odpowiada za dopasowywanie się, o którym wspomniano wcześniej. Tryb Boost to dwukrotnie większa moc ssania, zwłaszcza w stosunku do innych odkurzaczy na rynku. Z kolei tryb Eco mode pozwala na sprzątanie aż przez 60 minut pracy.

Poza tym odkurzacz ten komunikuje się z użytkownikiem za pomocą ekranu LCD. Pokazuje aktualną wydajność, wybrany tryb, pozostały czas pracy, a także powiadamia o konieczności konserwacji.

Moc ssania większą od konkurencji udało się uzyskać również dzięki niklowo-kobaltowo-aluminiowej baterii o dużej pojemności. Jej moc jest optymizowana automatycznie przez systemy, które 4 razy na sekundę mierzą jej wydajność.

I wreszcie sedno samego odkurzacza - jego cyfrowy silnik, obracający się 125 000 obrotów na minutę. To on przekłada się na największą siłę ssania na rynku. Ponadto odkurzacz zawiera największy pojemnik na brud, dalej tak łatwo opróżniany jak przy poprzednich modelach.

A jaka jest cena dyson cyclone V11 absolute? To zależy oczywiście od źródła, w którym zdecydujesz się na zakup. Generalnie najlepiej do zakupu dyson cyclone V11 absolute jest wybrać portal ceneo. Znajdziesz tam wiele porównań, analiz i zestawień najlepszych dostawców - w sam raz, by zakupić produkt u tego, z kim współpracuje Ci się najlepiej. A przy okazji zaoszczędzić na atrakcyjnych warunkach zakupowych.

Więcej o tym modelu przeczytasz również na stronie https://topowe-agd.pl/odkurzacze/bezprzewodowe/dyson-cyclone-v11-absolute/.

Dyson Cyclone V10 Absolute - solidna i popularna wersja

dysoncyclonev10absolute-solidnaipopularnawersja

Dyson cyclon v10 absolute to dziś produkt o ugruntowanej pozycji na rynku, znany z tego, że od dłuższego czasu niepodzielnie królował na rynku odkurzaczy bezprzewodowych. Obecnie został zdetronizowany przez nowszy model tej samej marki, ale jest to przegrana honorowa. Dalej oczywiście produkt ten oferuje sobą naprawdę dobre parametry i działa w szerokim zakresie.

To właśnie ten model zapoczątkował siłę ssania taką samą jak przy odkurzaczach przewodowych i największą siłę ssania ze wszystkich odkurzaczy bezprzewodowych na rynku. Kolejny model tylko usprawnił zastosowane rozwiązania.

Ponadto odkurzacz ten na start zaoferował pojemnik większy o 40 %, co oczywiście dodatnio wpłynęło na sprzątanie sprawiając, że całość stała się wygodna i komfortowa.

W tym odkurzaczu zastosowano wiele innowacyjnych i wręcz futurystycznych technologii. Przez długi okres czasu sprzęt był promowany jako wybitnie wydajny w przypadku usuwania sierści, alergenów i tego typu zanieczyszczeń dość drobnych. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu technologii cyklonu, wychwytującej cząsteczki wielkości nawet 0,3 mikrona. Specjalny, cyfrowy silnik Dyson V10 jest swoją siłą odpowiedzialny właśnie za dorównanie odkurzaczom przewodowym w mocy ssania.

To, co było rewolucyjne i poniekąd dalej jest w tej linii odkurzaczy to to, że mamy do czynienia z filtracją całego urządzenia. Wiele sprzętów na rynku ma filtr wylotowy ograniczony do pewnej powierzchni. Ma to negatywne przełożenie oczywiście na jakość czyszczenia. Tutaj filtr zabudowuje cały odkurzacz, a w zasadzie wylot (sam moduł jest średnicy wylotu też), dzięki czemu nic nie ma prawa się wydostać poza odkurzacz bez przejścia przez ścisłą filtrację. Nie bez znaczenia dla jakości ma również zastosowana bateria, która jest również bardzo funkcjonalna i nowoczesna.

Dziś, jak wskazują opinie, model dyson cyclon v10 absolute ma ugruntowaną na rynku pozycję wśród liderów i wyznacza nowe trendy. Nowszy model oczywiście oferuje sobą znacznie więcej, ale dalej mamy do czynienia z odkurzaczem dobrym. Wyjście zaś nowszego modelu sprawiło, że cena dyson cyclon v10 absolute nieco spadła, więc możesz skorzystać z tej okazji i zakupić ten odkurzacz ze sporą zniżką. Więcej na jego temat znajdziesz również na stronie internetowej https://topowe-agd.pl/odkurzacze/bezprzewodowe/dyson-cyclone-v10-absolute/.

Co wyróżnia odkurzacze bezprzewodowe Dyson

Zastanówmy się, dlaczego odkurzacze bezprzewodowe dyson tak bardzo wyróżniają się na tym rynku. Co posiadają one w sobie, co czyni z nich tak rozsądne rozwiązanie o tylu możliwościach?

Okazuje się, że przede wszystkim nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Mamy do czynienia z innowacyjnymi technologiami i są to innowacje trafione. Filtracja pełna, budowa cyklonów, cyfrowy silnik i zakończenie rury modułem ssącym - to wszystko sprawia, że odkurzacze bezprzewodowe dyson mają tak dobre opinie, ponieważ sprawdzają się znacznie lepiej od konkurencji. Warto mieć tego świadomość. Więcej na temat tej grupy modeli i całej marki przeczytasz również na stronie internetowej https://topowe-agd.pl/odkurzacze/bezprzewodowe/dyson/. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią, ponieważ można tam dokładniej zrozumieć przewagi tej grupy odkurzaczy wobec konkurencji.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dom,   mieszkanie,   porządek,   odkurzacz,   agdDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nie mam żadnego z tych odkurzaczy, więc o ich niezawodności się nie wypowiem. Ja mogę za to opowiadać o zaletach irobota, ma ich całe mnóstwo.
Dodano: 09.01.2020 09:30    Przez: Natalia Niedziałka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.