Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18087) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -3oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (2)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

Turek. 19-letni Maciej J. usłyszał zarzut zabójstwa młodszego brata

Dodano: 2.01.2020 09:42
Źródło: LM.pl

Maciej J. w nocy usłyszał zarzut zabójstwa swojego brata 10-letniego Adama J. Prokuratura Rejonowa w Turku dzisiaj złoży wniosek o areszt dla 19-latka.

Do rodzinnej tragedii doszło 31 grudnia na Osiedlu Wyzwolenia w Turku. Policjanci, którzy interweniowali po sygnale o awanturze domowej, w jednym z pokoi znaleźli ciało dziecka. 10-letni Adam J. otrzymał kilkanaście ciosów nożem w brzuch, klatkę piersiową i lewe przedramię. Sekcja zwłok potwierdziła, że chłopiec zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Motyw tej zbrodni ciągle nie jest znany.

W tej sprawie zatrzymano 19-letniego brata ofiary, od którego pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających i psychotropowych. Dzisiejszej nocy Maciej J. usłyszał zarzut zabójstwa.

- Nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił złożenia wyjaśnień – mówi Aleksandra Marańda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Jeszcze dzisiaj do sądu ma trafić wniosek o tymczasowe aresztowanie 19-latka.

  • Turek. 19-letni Maciej J. usłyszał zarzut zabójstwa młodszego brata

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.