Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16694) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szczepidło. Z Warty zniknęły platformy lęgowe dla ... (0)Pierwsze w tym roku kino plenerowe przed Konińskim ... (0)

300 miejsc gotowych dla biegaczy, którzy chcą wspomóc WOŚP

Dodano: 3.01.2020 11:06
Źródło: LM.pl

Dziesiąty raz w Koninie odbędzie się Bieg ,,Policz się z cukrzycą". Jak co roku startujący w nim zawodnicy wspierać będą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dla biegaczy przygotowanych zostało aż 300 numerów startowych. Trasa, podobnie jak w ostatnich latach, biec będzie wokół jeziorka na Zatorzu. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans dwóch kilometrów. - Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, specjalnie przygotowany na tę okazję - zapowiadają organizatorzy.

I zapraszają do zapisów. Zgłaszać można się do Klubu Biegacza Aktywni Konin. Każdy chętny musi wpłacić 30 zł na konto stowarzyszenia (32 1090 1199 0000 0001 1725 9723 Klub Biegacza Aktywni Konin ul. Zofii Urbanowskiej 8, 62-500 Konin). W tytule należy podać imię i nazwisko z dopiskiem ,,WOŚP".

  • 300 miejsc gotowych dla biegaczy, którzy chcą wspomóc WOŚP

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.