Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17733) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Kaskadowy pomiar prędkości. Kierowcy ciągle jeżdżą za szybko

Dodano: 8.01.2020 14:38
Źródło: LM.pl

Blisko 50 kierowców zostało ukaranych podczas wczorajszej akcji pod nazwą „Kaskadowy pomiar prędkości”.

Jazda z nadmierną prędkością to jedno z najniebezpieczniejszych wykroczeń. Jest przyczyną blisko 1/3 wypadków drogowych. Dlatego coraz częściej na drogach prowadzone są policyjne działania, których celem jest eliminowanie piratów drogowych.

Podczas wczorajszych działań skontrolowanych zostało 82 kierowców, z których 49 przekroczyło dozwoloną prędkość. Czterech z nich straciło prawo jazdy, bo jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, jechali za szybko o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

  • Kaskadowy pomiar prędkości. Kierowcy ciągle jeżdżą za szybko

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

2-ga miejcówka to Paderewskiego...ROZBÓJ w biały dzien...ustawic fotoradary 100% podwyzszyc mandaty...
Dodano: 8.01.2020 16:25    Przez: janegab
Jestem za 100% i to nie od czasu do czasu tylko codziennie aż do skutku. Jeżdżą jak szalency. Radzę ustawić się na Paderewskiego i droga do Kazimierza Biskupiego przez las tam to już jeżdżą nie szalency tylko idioci.
Dodano: 8.01.2020 16:45    Przez: ~Ola
I bardzo dobrze .... jak najczęściej proszę o takie kaskadowe kontrole, pozbędziemy się potencjalnych morderców z naszych dróg.
Dodano: 8.01.2020 16:01    Przez: ~pieszy
Jeździć z normalną pretkoscia a nie zamolacie cioty
Dodano: 8.01.2020 18:34    Przez: ~alan
zrobic prowizję policjantom od mandatów.../ 50 %/ i po kłopocie ustawoliby się konin - Slesin i codziennie...w 2 miejscach . Nagminne łamanie przepisow OBJEZDZANIE WYSEPEK Z LEWEJ STRONY jak do stodoly. Najbardziej owocne mandaty przed 8 jak wsioki jadą do urzedów...
Dodano: 8.01.2020 16:23    Przez: janegab

KOMENTARZE

I bardzo dobrze .... jak najczęściej proszę o takie kaskadowe kontrole, pozbędziemy się potencjalnych morderców z naszych dróg.
Dodano: 08.01.2020 16:01    Przez: ~pieszy
zrobic prowizję policjantom od mandatów.../ 50 %/ i po kłopocie ustawoliby się konin - Slesin i codziennie...w 2 miejscach . Nagminne łamanie przepisow OBJEZDZANIE WYSEPEK Z LEWEJ STRONY jak do stodoly. Najbardziej owocne mandaty przed 8 jak wsioki jadą do urzedów...
Dodano: 08.01.2020 16:23    Przez: janegab
2-ga miejcówka to Paderewskiego...ROZBÓJ w biały dzien...ustawic fotoradary 100% podwyzszyc mandaty...
Dodano: 08.01.2020 16:25    Przez: janegab
Jestem za 100% i to nie od czasu do czasu tylko codziennie aż do skutku. Jeżdżą jak szalency. Radzę ustawić się na Paderewskiego i droga do Kazimierza Biskupiego przez las tam to już jeżdżą nie szalency tylko idioci.
Dodano: 08.01.2020 16:45    Przez: ~Ola
Jeździć z normalną pretkoscia a nie zamolacie cioty
Dodano: 08.01.2020 18:34    Przez: ~alan
gnoić gnoić i jeszcze raz gnoić...Seby w bmw, świat należy do nich. Buractwo na ***ach pędzące rano do Konina na łeb na szyję bo im się do pracy śpieszy...a oprzątnąć świnie wcześniej.
Dodano: 08.01.2020 20:16    Przez: ~men😡
avatar Do men.- gnoić,buractwo, bmw i kto teraz choduje świnie w okolicy? Jesteś spuźniony [ w rozw...] o 30 lat. Masz dziwne uprzedzenia. Co z tymi co jadą 50 km/h niezależnie od dozwolonej prędkości? Nic . Potrafią tak zdenerwować że nawet spokojny człowiek wpadnie w furię i zrobić jakieś głupstwo.
Dodano: 08.01.2020 22:03    Przez: Stanisław Siepka
Dużo łapek w dół, do komentarzy potępiających piratów drogowych. To zapewne ci, którzy jeżdżą "szybko i bezpiecznie". Tylko ktoś do tych statystyk śmiertelności na drogach się przykłada. Nie są to tylko emeryci w Tico i roztargnione Panie, ale przede wszystkim "mistrzowie". Wyprzedzanie przed przejściem, na przejściu. Ile osób musi jeszcze zginąć. Panujcie nad emocjami za kierownicą!
Dodano: 09.01.2020 12:33    Przez: ~Piotr