Dzisiaj jest wtorek 31 marca 2020, imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17508) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -2oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent odwołał się od decyzji o zamknięciu stra ... (9)W konińskim szpitalu kilkanaście osób czeka na wyn ... (5)

Wiatr w żagle z czerwonym serduszkiem w klapie. Dla dzieci!

Dodano: 9.01.2020 18:27

Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia 2020, w Koninie powieje „Wiatr w żagle” z powodu kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak o szczególnym wydarzeniu, a nawet święcie, mówili o tym dniu goście zaproszeni do naszego programu „Nic się nie dzieje?”. Po raz kolejny próbujemy bowiem pokazać mieszkańcom Konina i okolicy, jak wiele dzieje się wokół nich. Wystarczy się zainteresować, wyjść z domu, aby przyłączyć się do jakiegoś wydarzenia, czy akcji.

Tym razem warto zaprosić do udziału w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w Koninie odbędzie się w Galerii nad Jeziorem. Do udziału w tym corocznym wydarzeniu zachęcali w naszym programie: Justyna Kałużyńska - szefowa sztabu WOŚP w Koninie, Anna Wolbach-Gołębiowska, kierownik Oddziału Noworodkowego WSZ w Koninie, Ewa Chalasz z Hufca ZHP Konin i Przemysław Fałek - lider zespołu Father's Friends, który zagra podczas finału. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy „gra” dla ratowania zdrowia i życia dzieci, a zwłaszcza dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Dlatego o cennym, specjalistycznym i niezbędnym do leczenia sprzęcie medycznym, oznaczonym serduszkiem, mówiła Anna Wolbach-Gołębiowska. Pozostali rozmówcy podkreślali ideę, która łączy i pozwala pomagać innym. Warto się zaangażować!

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP Konin,   WOŚP 2020,   Nic się nie dzieje?,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

I w niedzielę rzucamy do puszki!!!!!Nie żałujemy!!!Wasze uśmiechnięte twarze też zachęcają.SIE MA!!!
Dodano: 09.01.2020 19:22    Przez: ~zk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.