Dzisiaj jest środa 28 października 2020, imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16789) SPORT FORUM FIRMY (5540) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
11 / 7oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pumptrack - nowe miejsce dla młodzieży. Powstał ze ... (2)Brzeźno. Szkoła zaangażowała się w jesienną zbiórk ... (1)

Ewidencja gruntów i budynków sześciu gmin w powiecie konińskim

Dodano: 10.01.2020 14:46
Źródło: LM.pl

Od najbliższego poniedziałku w konińskim starostwie wyłożony będzie projekt sporządzony w oparciu o zamówienia „Modernizacja baz danych Ewidencji Gruntów i Budynków w gminach Rychwał, Grodziec, Kramsk, Krzymów, Golina, Stare Miasto”.

Operat opisowo-kartograficzny będzie do wglądu w sali nr 251 i 252 Starostwa Powiatowego w Koninie, w poniedziałki i wtorki od godz. 10.00 do 17.00 oraz środy, czwartki i piątki od godz. 8.00 do 14.00.

- Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projekcie operatu, może zgłaszać uwagi do tych danych. Skorzystanie z tego prawa leży w interesie zainteresowanych, aby na tym etapie postępowania związanego z modernizacją ewidencji gruntów i budynków wyjaśnić ewentualne błędy oraz nieprawidłowości – informuje Marta Bagrowska, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Koninie. - W przypadku zgłoszenia niezgodności danych, zostaną one sprawdzone i ewentualnie poprawione, bez żadnych kosztów dla właściciela nieruchomości – dodaje.

Każdy kto wybiera się do starostwa powinien mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dokumenty potwierdzające prawo własności.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.