Dzisiaj jest poniedziałek 2 sierpnia 2021, imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15483) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
21 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Próbowali powstrzymać Olimpię. Udało się tylko prz ... (0)Pamiątki z Powstania Warszawskiego w licheńskim mu ... (3)

Dobra. Policjanci odzyskali samochód wart około 100 tys. złotych

Dodano: 11.01.2020 08:03
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafiło trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu wartego ok. 100 tys. zł. Wszystkim im grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci z Turku otrzymali informację od mundurowych w Starachowicach, że na terenie gminy Dobra może się znajdować skradziony samochód dostawczy marki Mercedes. Funkcjonariusze szybko ustalili gdzie jest auta, które miało tablice rejestracyjne z innego samochodu. Zatrzymanych w tej sprawie zostało trzech mężczyzn w wieku 29, 30 i 34 lat, pochodzących z województwa mazowieckiego. Jak się okazało jeden z nich był poszukiwany do odbycia kary więzienia w wymiarze roku i dwóch miesięcy.

Cała trójka została przekazana policjantom w Starachowicach, a sąd w świetle zgromadzonych dowodów zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

fot. KPP Turek

  • Dobra. Policjanci odzyskali samochód warty około 100 tys. zł
  • Dobra. Policjanci odzyskali samochód warty około 100 tys. zł

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.