Dzisiaj jest środa 5 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16988) SPORT FORUM FIRMY (5513) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jarmark św. Bartłomieja odbędzie się w Koninie po ... (0)Hit transferowy? Jamajka polskiego pochodzenia zak ... (3)

Sportowe ferie z MOSiR. Bezpłatne zajęcia w styczniu i w lutym

Dodano: 14.01.2020 11:29
Źródło: LM.pl

Żeglarstwo, tenis, piłka nożna i pływanie - to niektóre sporty, które uprawiać będzie można podczas bezpłatnych zajęć MOSiR Konin w trakcie ferii zimowych.

Zajęcia w MOSiR Konin trwać będą od 24 stycznia do 9 lutego. Propozycji jest kilka. Sportową zabawę rozpoczną żeglarze, którzy 24 stycznia zapraszają na II Piknik Żeglarski ,,Na Sucho" w hali przy ul. Dworcowej 2a. Piknik rozpocznie się o godz. 9.00. Od 27 stycznia do 7 lutego (bez weekendu) korzystać będzie można z kręgielni i gry w bilarda (w godz. 11.00 - 14.00).

Od 3 do 7 lutego trwać będzie tradycyjna Feriada, czyli turnieje piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców. Przez trzy dni, od 6 do 9 lutego w godz. 10.00 - 14.00 otwarte zajęcia w hali przy ul. Popiełuszki 2a prowadzić będzie natomiast Akademia Tenisowa.

MOSiR Konin proponuje też zajęcia i aktywności płatne. Od 25 stycznia korzystać będzie można z wodnego toru przeszkód ,,Water World" w pływalni w obiekcie Rondo. Wejściówka wliczona będzie w cenę biletu na pływalnię. Od 27 stycznia do 7 lutego (bez weekendu) prowadzony będzie natomiast zimowy kurs pływania na pływalni przy ul. Szymanowskiego 5a (zapisy pod nr tel. 63 243 00 72).

  • Sportowe ferie z MOSiR. Bezpłatne zajęcia w styczniu i w lutym

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sport,   sportowe ferie,   ferie zimowe,   MOSiR Konin,   bezpłatne zajęcia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Takie atrakcje trochę do du....., Kino proponuje seanse za darmo albo 5 zł a basen jak zwykle normalne ceny.
Dodano: 14.01.2020 18:33    Przez: An Sad

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.