Dzisiaj jest środa 19 lutego 2020, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21094) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jubileusz KDK i fotografie, które łączą historię z ... (0)Mission impossible Medyka. Muszą strzelić trzy gol ... (0)

Paczkomat blisko Ciebie w Kazimierzu Biskupim

Materiał promocyjny

Dodano: 16.01.2020 13:50
  • Paczkomat blisko Ciebie w Kazimierzu Biskupim

Nadawanie i odbiór paczek powinien być z założenia intuicyjny, szybki i przystępny. Wszystkie te cechy posiadają Paczkomaty, a kolejny z nich właśnie pojawił się na mapie Polski... Gdzie? W Kazimierzu Biskupim!

Kazimierz Biskupi na mapie Paczkomatów

Zalety Paczkomatów są niepodważalne! Każdy korzystający z nich użytkownik docenia je za doskonale intuicyjną obsługę, krótki czas oczekiwania na przesyłkę, możliwość korzystania z nich całodobowo. Nadanie i odbiór przesyłki jest dziecinnie prosty, wystarczy kilka kroków opisanych poniżej i w dosłownie chwilę masz swoją paczkę w rękach. Paczkomaty są coraz popularniejsze. Jest ich coraz więcej, obecnie ponad 6000! Każda nowa maszyna to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Każdego dnia powstają nowe Paczkomaty, a jednym z ostatnich jest nowy Paczkomat w Kazimierzu Biskupim. Zlokalizowany jest on przy ulicy Klasztornej 2, nieopodal piekarni Feniks. Dogodna lokalizacja sprawia, że odebranie lub nadanie paczki możesz wykonać podczas porannych zakupów po świeże bułki czy podczas spaceru po okolicy.

Na mapie Kazimierza Biskupiego to jest już drugi paczkomat. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ul. Żeromskiego 2, nieopodal marketu Twój Market. Z pewnością któryś z nich znajduje się w Twojej okolicy i będziesz mógł bez trudu z niego korzystać.
 

Nadawanie paczki

Nadanie paczki bezpośrednio w Paczkomatach, w których istnieje możliwość płatności kartą:

1. Na ekranie Paczkomatu wybierz opcję nadania paczki. Wprowadź dane: gabaryt paczki, numer telefonu nadawcy i odbiorcy, wskaż paczkomat, w którym przesyłka zostanie odebrana.

2. Opłać usługę używając swojej karty; po zaakceptowaniu transakcji, Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę o takiej wielkości, by Twoja przesyłka się w niej pomieściła.

3. Informację o dokonaniu płatności otrzymasz SMS-em.

4. Na adresy mailowe: Twój oraz adresata, zostanie wysłana wiadomość z powiadomieniem umożliwiającym śledzenie drogi paczki.

Nadanie paczki przy użyciu Managera Paczek:

1. Zaloguj się do Managera Paczek (jeśli korzystasz z niego pierwszy raz, załóż swoje konto - rejestracja trwa zaledwie chwilę, jest całkowicie darmowa).

2. Wygeneruj specjalną etykietę, wypełnij ją; opłać podany koszt nadania przesyłki z dostępnych środków. Na koniec wydrukuj etykietę.

3. Przygotuj paczkę do wysyłki i naklej na niej wydrukowaną etykietę.

4. Nadaj paczkę we wskazanym przy rejestracji Paczkomacie, przy maszynie zeskanuj numer paczki, podaj kod z etykiety i włóż paczkę do skrytki.
 

Odebranie paczki z Paczkomatu

1. Mailowo lub SMS-owo otrzymasz wiadomość o możliwości odbioru paczki. Powiadomienie będzie zawierało sześciocyfrowy kod odbioru - będzie Ci potrzebny do wprowadzenia do Paczkomatu.

2. Na ekranie Paczkomatu wybierz "Odbierz paczkę", wpisz swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po kilku sekundach otworzy się skrytka, w której będzie czekała Twoja paczka. Wyjmij ją, zamknij drzwiczki. Transakcja zakończona!
 

Koniec z kolejkami

Odebranie paczki może także odbywać się poprzez aplikację. To nowa usługa InPost. Często kolejka do ekranu konkretnego Paczkomatu jest niezwykle długa, dbając o czas klientów, który w XXI wieku jest towarem deficytowym, Paczkomat oferuje nowa usługę - odbiór paczki poprzez aplikację. To doskonała metoda w przypadku, kiedy w Twojej miejscowości znajduje się niewiele Paczkomatów lub wtedy, kiedy wybrałes dostawe do Paczkomatu bardzo popularnego, zlokalizowanego w bardzo popularnym miejscu. Możesz wpisać wszelkie niezbędne przy odbiorze paczki dane w aplikacji, a podchodząc do paczkomatu jedynie aktywować otwarcie skrytki i odebrać paczkę. Czy można jeszcze prościej?

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:transport,   kazimierz biskupi,   paczki,   paczkomaty

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.