Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20980) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (5)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Padł rekord podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodano: 17.01.2020 14:01

Podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koninie zebrano 357.435,78 złotych. To rekord.

Zgromadziwszy dane z wielu miejsc, od wielu ludzi dobrego serca oraz firm, instytucji, szkół, NGO, które z radością wsparły 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podano sumę, która jeszcze może wzrosnąć, ale w niewielkim stopniu. Raz jeszcze donosimy o rekordzie z Konina i ościennych miejscowości. Oto dane z gmin: Skulsk – 16 301,51 zł, Wierzbinek – 5 813,31 zł, Kazimierz Biskupi – 29 067,41 zł, Kramsk – 12 154,42 zł, Golina – 19 310,32 zł i Lisiec Wielki – 2 716,74 złotych. 

Suma zgromadzona przez Sztab w Koninie to ogromna zasługa kilkuset darczyńców, wolontariuszy, mieszkańców Konina i subregionu. 4 000 złotych zapłacił PWiK Konin za obraz Andrzeja Tomaszewskiego. Obraz Karola Drzewieckiego, dzięki hojności IMPEXMETAL, poszedł za 3.000 złotych. Za 1500 MPEC Konin kupił pracę Danuty Drzewieckiej, a za 1000 złotych PKS Konin – grafikę Henryka Drzewieckiego. Akwarela Tomasza Olszewskiego – za 2000 złotych – powędrowała do firmy DANBUD i… ponownie trafiła na licytację, a obraz Krystyny Ruminkiewicz – za 500 zł – do MTBS. Wysokie ceny uzyskały także takie gadżety jak body dziecięce z logo WOŚP (3 5000 zł od ZUO), plakat WOŚP (2.500 zł od MZGOK Konin) czy płyty z autografami Lao Che i Nosowskiej (razem 10.000 złotych).

A oto podziękowania organizatorów 28.finału WOŚP w Koninie. - Pięknie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy datkiem bądź pracą przyczynili się do sukcesu 28. Finału WOŚP w Koninie. Kłaniamy się artystom wszystkich scen i koordynatorom warsztatów zlokalizowanych w „Galerii nad jeziorem” (samej Galerii też), a także organizatorom wszystkich wydarzeń sportowych i rekreacyjnych w innych punktach miasta. Dziękujemy wolontariuszom, harcerzom, gminom, szkołom, fundacjom, stowarzyszeniom, instytucjom i animatorom kultury, służbom, placówkom medycznym i konińskim firmom. Za życzliwość, wsparcie i gorące serca dziękujemy też wszystkim darczyńcom, mieszkańcom Konina i konińskiego subregionu. RAZEM – pod wodzą szefowej sztabu, Justyny Kałużyńskiej, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – po raz kolejny udowodniliśmy, że w Koninie i konińskim subregionie mieszka MOC.

 

  • Padł rekord podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Padł rekord podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Padł rekord podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP Konin,   WOŚP 2020,   rekord WOŚP Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.