Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20980) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (5)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Konin. Kobieta znalazła pod drzwiami 14-miesięczne dziecko

Dodano: 17.01.2020 22:12
Źródło: LM.pl

Niecodzienna interwencja konińskiej policji. W jednym z bloków przy ul. Wyszyńskiego znaleziono 14-miesięczne dziecko.

Chłopca z karteczką „Zaopiekuj się mną” znalazła na klatce mieszkanka bloku przy ul. Wyszyńskiego. Kobieta wezwała policję. Na miejscu było też pogotowie. Jak informuje Sebastian Wiśniewski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, dziecko zostało umieszczone w bezpiecznych warunkach. Mundurowi dotarli do matki 14-miesięcznego chłopca. Prawdopodobnie nie był to pierwszy raz, kiedy "podrzuciła" dziecko sąsiadce. Okazało się też, że to nie jedyne dziecko 32-latki. Ma ona też około 11-letniego syna, który również trafił pod właściwą opiekę. Kobieta trafiła na obserwację do szpitala.

Najprawdopodobniej odpowie ona za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

  • Konin. Kobieta znalazła pod drzwiami 14-miesięczne dziecko

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dziecko zostalo zabezpieczone??? Jak to brzmi ... zabezpieczone jak jakis dowód rzeczowy w sprawie
Dodano: 17.01.2020 22:45    Przez: ~oj
W jaki sposób w Koninie zabezpiecza się dzieci?
Dodano: 17.01.2020 22:58    Przez: Łukasz Tylkowski

KOMENTARZE

Dziecko zostalo zabezpieczone??? Jak to brzmi ... zabezpieczone jak jakis dowód rzeczowy w sprawie
Dodano: 17.01.2020 22:45    Przez: ~oj
W jaki sposób w Koninie zabezpiecza się dzieci?
Dodano: 17.01.2020 22:58    Przez: Łukasz Tylkowski
avatar Jeny ale patola,sufit krzywy pewno ma ta kobieta.Moze faktycznie beda dzieci mialy lepiej gdzie indziej niz u tej gielejzy,choc jestem zwolennikiem by dziecko bylo przy matce.
Dodano: 18.01.2020 08:45    Przez: Brejza Czadomen
okazuje się że kawał o policjantach jest trafiony "jeden umie czytać a drugi pisać" trafił się ten który umie czytać a z pisaniem już sobie nie radzi .oburzające "zabezpieczono " tego policjanta też trzeba zabezpieczyć żeby takich bzdur nie mówił lub nie pisał o dziecku
Dodano: 18.01.2020 11:42    Przez: ~Ola
Czytałem i oczywiście wersja portalu LM. - po to, żeby zrobić więcej szumu!!!! Prawda jest troszkę inna i ma drugie dno. Tak było takie zdarzenie, ale nie w piątek tylko czwartek dla wiadomości ludzi, którzy napisali ten jak by zwać artykuł pożal się Borze.Ta kobieta miesza od około roku w naszym bloku z dwójką dzieci i matką. Miała ostatnio problemy finansowe i nie płaciła za mieszkanie w całości w jednym dniu. Właścicielka domu dała jej kilka dni, żeby dopłaciła resztę albo ma się wyprowadzić na ulicę. Nie miał, gdzie się podziać więc była tak zdesperowana i załamana, że postanowiła oddać dziecko swojej koleżance niż żeby tułało się na ulicy a sam z bezradności chciał popełnić samobójstwo. Na kartce było napisane Zostawiła dziecko pod drzwiami zadzwoniła i po otwarciu drzwi uciekła. Ktoś jak odszukał i przyprowadził do domu. Kolejnego dnia jej matka po naradzie zdecydowała się zgłosić cała sytuację opiece i policji oraz oddać córkę na dalsze leczenie gdyż ma silną depresję ...
Dodano: 18.01.2020 14:43    Przez: Cień
I ta sytuacja miała miejsce w piątek a nie że dziecko było pod drzwiami w piątek. Tak wygląda prawda mieszkańca tego bloku.
Dodano: 18.01.2020 14:47    Przez: Cień
LM nie stać już na" prawdę " do źródła a nie byle jak pisać . co spada statystyka