Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20982) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (5)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Golina. Awaria instalacji wodnej doprowadziła do zalania budynku

Dodano: 18.01.2020 10:06
Źródło: LM.pl

Woda zniszczyła mieszkanie w budynku przy Placu Kazimierza Wielkiego w Golinie i doprowadziła do zwarcia instalacji elektrycznej. Doszło tam do awarii.

Wczoraj druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Golinie zostali wezwani do budynky przy ulicy Plac Kazimierza Wielkiego, gdzie na najwyższym piętrze doszło do awarii instalacji wodnej. Woda zalała wszystkie pomieszczenia poniżej, w tym pomieszczenia gastronomiczne. Doprowadziła też do zwarcia instalacji elektrycznej, a to groziło porażeniem prądem i wybuchem pożaru.

Straty nie są jeszcze znane, ale z pewnością nie będą małe. Zniszczone zostały m.in. sufity, tynki, podłogi, wyposażenie i uszkodzona instalacja.

fot. OSP Golina

  • Golina. Awaria instalacji wodnej doprowadziła do zalania budynku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.