Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17286) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Grzegorzew. Policyjny pies Goran odnalazł zaginionego mężczyznę

Dodano: 27.01.2020 14:02
Źródło: LM.pl

Goran - policyjny pies z Komendy Powiatowej Policji w Kole, odnalazł zaginionego mężczyznę.

W minioną sobotę dyżurny kolskiej komendy otrzymał informację o zaginięciu 67-letniego, niepełnosprawnego intelektualnie mieszkańca gm. Grzegorzew. Mężczyzna wyszedł z domu, wykorzystując chwilową nieobecność rodziny. Do akcji poszukiwawczej skierowano blisko 100 policjantów i strażaków. Wziął w niej też udział przewodnik z psem patrolowo-tropiącym.

Jak informuje Weronika Czyżewska, rzecznik KPP w Kole, pies podjął trop podczas sprawdzania terenu przyległego do miejsca zamieszkania 67-latka i doprowadził policjantów do oddalonej o kilkaset metrów posesji. Poszukiwanego mężczyznę udało się odnaleźć w stodole. Jak się okazało, wszedł on po drabinie na szczyt stogu słomy i wpadł w wąską szczelinę między balotami, skąd nie miał jak się wydostać. 67-latka wydobyli strażacy. Na szczęście nic mu się nie stało. Po konsultacji medycznej mężczyzna wrócił do domu.

fot. KPP Koło

  • Grzegorzew. Policyjny pies Goran odnalazł zaginionego mężczyznę

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wspaniały pies.Dbajcie o niego♡.
Dodano: 27.01.2020 17:33    Przez: ~Iwona

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.