Dzisiaj jest środa 19 lutego 2020, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21010) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mission impossible Medyka. Muszą strzelić trzy gol ... (0)Radny pyta o podwyżki za obiekty sportowe. „Nie by ... (4)

Uczennice z Żychlina najlepsze w Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu

Dodano: 28.01.2020 11:17
Źródło: LM.pl

Pierwsze i trzecie miejsce dla uczennic Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności w Poznaniu.

Olimpiada odbyła się 3 stycznia, ale dopiero teraz ogłoszono wyniki eliminacji. Okazało się, że uczennice IV klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych ZSEU w Żychlinie zajęły wysokie lokaty. Agata Wieczorkiewicz uplasowała się na pierwszym miejscu, a Natalia Niemiec na trzecim. Do etapu centralnego z czwartym wynikiem w Polsce, awansowała Agata Wieczorkiewicz.

- Racjonalne odżywianie  jest jednym z istotnych czynników determinujących stan zdrowia społeczeństwa, jego pomyślność i aktywność zawodową. Mając to na uwadze organizacje międzynarodowe i władze poszczególnych krajów podejmują różne działania zmierzające do podniesienia poziomu wiedzy żywieniowej ludności, szczególnie młodego pokolenia – podkreśla Katarzyna Hryciuk, rzecznik ZSEU w Żychlinie.

Dlatego Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności stawia sobie za cel rozwijanie zainteresowań uczniów oraz nauczycieli problemem żywienia, upowszechnianie wzorców racjonalnego żywienia i promocję zdrowia.

fot. ZSEU Żychlin

  • Uczennice z Żychlina najlepsze w Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu
  • Uczennice z Żychlina najlepsze w Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu
  • Uczennice z Żychlina najlepsze w Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.