Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18008) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Tuliszków. Jest dofinansowanie do usuwania azbestu w gminie

Dodano: 29.01.2020 13:37
Źródło: LM.pl

Ponad 80 tys. zł dofinansowania udało się zdobyć gminie Tuliszków na „usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest”.

W połowie stycznia burmistrz Tuliszkowa – Krzysztof Roman wspólnie ze skarbnikiem Anną Nawrocką, podpisali umowę z zarządem województwa wielkopolskiego na dofinansowanie projektu, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli pozbyć się wyrobów azbestowych ze swoich posesji. Całkowita wartość inwestycji to 108 419,54 zł, z czego aż 83 913,52 zł pochodzić będzie z dofinansowania. Jak informuje Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie, o możliwościach i terminie skorzystania z pozyskanych środków, mieszkańcy będą informowani na bieżąco.

To jednak nie jedyny sukces tamtejszego samorządu. W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Tuliszków złożył wniosek o dofinansowanie w wysokości 647 753 zł „przebudowy stacji uzdatniania wody w miejscowości Sarbicko i budowy przydomowej oczyszczalni ścieków w miejscowości Smaszew”. Projekt znalazł się na 18. pozycji w gronie 79 beneficjentów.

fot. UGiM Tuliszków

  • Tuliszków. Jest dofinansowanie do usuwania azbestu w gminie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.