Dzisiaj jest środa 19 lutego 2020, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21031) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jubileusz KDK i fotografie, które łączą historię z ... (0)Mission impossible Medyka. Muszą strzelić trzy gol ... (0)

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Michała Rosiaka

Dodano: 29.01.2020 14:43
Źródło: LM.pl

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci 19-letniego Michała Rosiaka z Turkowic, pow. turecki. - To był wypadek – mówi Michał Smętkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Student Politechniki Poznańskiej zaginął w nocy z 17 na 18 stycznia ubiegłego roku. Wyszedł wtedy z jednego z klubów, ale nie dotarł do domu. Ślad urwał się na przystanku autobusowym, niedaleko brzegu Warty. Ruszyły szeroko zakrojone poszukiwania 19-latka. Włączyli się w nie również mieszkańcy rodzinnej miejscowości chłopaka.

W marcu ciało Michała Rosiaka wyłowiono z rzeki w okolicach Obornik, około 40 km od miejsca zaginięcia. Na ciele nie stwierdzono żadnych obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich. 22 stycznia tego roku, wobec braku znamion przestępstwa, śledztwo umorzono.

- Ustalono, iż przyczyną śmierci było utonięcie. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Nastolatek zsunął się ze skarpy i wpadł do wody – mówi prokurator Michał Smętkowski.

Śledczy, na prośbę rodziny, nie informują o wynikach badań toksykologicznych.

fot. archiwum/ facebook "Poszukiwania Michała"

  • Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Michała Rosiaka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Skoro prokuratura tak ustaliła, to pewno tak było
Dodano: 29.01.2020 17:44    Przez: Romek Ress
"Śledczy, na prośbę rodziny, nie informują o wynikach badań toksykologicznych."To, że był nachlany jak świnia to wiadomo, ale na pewno też porobiony jakimś fajansem.
Dodano: 03.02.2020 08:57    Przez: purplehaze

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.