Dzisiaj jest niedziela 28 lutego 2021, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18140) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

WTZ w Paprotni z pierwszą nagrodą za kartkę bożonarodzeniową

Dodano: 30.01.2020 11:48
Źródło: LM.pl

Pierwsze miejsce w drugiej edycji Konkursu Oddziału Wielkopolskiego PFRON na kartkę bożonarodzeniową dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Paprotni, gm. Krzymów.

Ideą konkursu jest docenienie i popularyzacja aktywności artystycznej osób niepełnosprawnych przez powrót do tradycji wykonywania kartek bożonarodzeniowych. W drugiej edycji zgłoszone zostały 64 prace z 36 placówek, w tym Warsztatów Terapii Zajęciowych, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz Domów Pomocy Społecznej.

Rozstrzygnięcie konkursu zorganizowano w kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Poznaniu. Pierwsze miejsce zajął WTZ z Paprotni, prowadzony przez stowarzyszenie „Razem Aktywni”. Jego uczestnicy przygotowali dwie kartki: z elementem haftu krzyżykowego oraz w technice witrażowej na płycie CD. Poza odebraniem nagród, uczestnicy konkursu wysłuchali koncertu operetkowego, a także kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Dziewczęcego Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego, pod dyrekcją Laury Stieler.

fot. powiat.konin.pl

  • WTZ w Paprotni z pierwszą nagrodą za kartkę bożonarodzeniową

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.