Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17614) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

Konin Miasto Kobiet. Pasje, talenty, rozwój, kultura, zmysły i ciało

Dodano: 4.02.2020 12:04

Blisko 100 wydarzeń w 6 różnych kategoriach w ramach 12. edycji projektu Konin Miasto Kobiet.

Od 1 do 8 marca 2020 to kobiety zawładną miastem. Poznamy kobiece pasje i talenty, zadbamy o osobisty rozwój i formę oraz zapewnimy kulturalną ucztę. Konin Miasto Kobiet to 6 kategorii: Przystanek kultura, Postaw na rozwój, Daj się rozpieszczać, Kieruj się smakiem, Bądź w formie i Żyj kolorowo. W projekt włączyło się kilkudziesięciu partnerów.

W tym roku na Przystanku kultura czekają wystawy, koncerty, seanse, autorskie spotkania i ciekawa lektura. Usłyszymy m.in. charyzmatycznego wokalistę, autora tekstów oraz kompozytora Ralpha Kaminskiego, TRIO_IO czy uczniów Szkoły Wokalno-Aktorskiej FAMA. Zaprosimy na wystawę „Ona w świetle UV”, prezentującą niepowtarzalnie barwne ujęcia kobiet.

W Mieście Kobiet rozwijamy też pasje i zainteresowania, inwestujemy w siebie. A wszystko za sprawą warsztatów, wykładów, treningów i spotkań z barwnymi osobowościami. Postaw na rozwój.

Daj się rozpieszczać i przygotuj swoje ciało i duszę na wiosnę z salonami piękności, które m.in. proponują zabiegi, masaże, warsztaty i porady. Zdrowy styl życia i dobra kondycja idą w parze. W Mieście Kobiet warto wyjść ze strefy komfortu, sprawdzić nowe możliwości, wybrać się na trening i stawić czoła sportowym wyzwaniom. Po prostu Bądź w formie.

Konin Miasto Kobiet to również okazja, by nasycić zmysły i ciało. Konińskie restauracje i kawiarnie zadbały o rabaty i promocje na dania z menu. Kieruj się smakiem i Żyj kolorowo.

Koordynatorem projektu jest CKiS-DK Oskard. Szczegółowy program znaleźć można na stronie www.koninmiastokobiet.pl Ruszamy 1 marca. Dołącz do miasta kobiet!

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konin Miasto Kobiet 2020,   miasto kobiet,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.