Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21538) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)Koło. Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudow ... (0)

O problemach rolników będą dyskutować podczas Forum

Dodano: 5.02.2020 11:29

Forum Rolnicze Powiatu Konińskiego i Słupeckiego odbędzie się za kilka dni w Golinie. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Koninie, a wspiera je Starostwo Powiatowe w Koninie.

Debata nad aktualnymi problemami rolników zaplanowana jest na 10 lutego, godz. 10.00 w restauracji „Golinianka”. Podczas tegorocznego spotkania, program Forum przewiduje tematy związane z gospodarowaniem energią w gospodarstwie rolnym, obowiązkami rolników wynikającymi z ustawy o odpadach oraz chorobami zakaźnymi zwierząt, w tym zagrożeniem ze strony wirusa ASF i ptasiej grypy. Rolnicy będą też mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji.

Forum Rolnicze po raz pierwszy zorganizowano w 2010 roku w Żychlinie. Zainteresowanie rolników spowodowało, że impreza wpisała się w kalendarz wydarzeń rolniczych subregionu. Honorowy patronat na Forum sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

  • O problemach rolników będą dyskutować podczas Forum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.