Dzisiaj jest piątek 18 września 2020, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17881) SPORT FORUM FIRMY (5534) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Drugi beniaminek na drodze Górn ... (0)Konin. Pamiętają o historii. Złożyli kwiaty i zapa ... (11)

O problemach rolników będą dyskutować podczas Forum

Dodano: 5.02.2020 11:29

Forum Rolnicze Powiatu Konińskiego i Słupeckiego odbędzie się za kilka dni w Golinie. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Koninie, a wspiera je Starostwo Powiatowe w Koninie.

Debata nad aktualnymi problemami rolników zaplanowana jest na 10 lutego, godz. 10.00 w restauracji „Golinianka”. Podczas tegorocznego spotkania, program Forum przewiduje tematy związane z gospodarowaniem energią w gospodarstwie rolnym, obowiązkami rolników wynikającymi z ustawy o odpadach oraz chorobami zakaźnymi zwierząt, w tym zagrożeniem ze strony wirusa ASF i ptasiej grypy. Rolnicy będą też mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji.

Forum Rolnicze po raz pierwszy zorganizowano w 2010 roku w Żychlinie. Zainteresowanie rolników spowodowało, że impreza wpisała się w kalendarz wydarzeń rolniczych subregionu. Honorowy patronat na Forum sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

  • O problemach rolników będą dyskutować podczas Forum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.