Dzisiaj jest czwartek 22 kwietnia 2021, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17712) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 3oC
Jutropogoda
8 / 1oC
Pojutrzepogoda
9 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (0)Wierzbinek.Konkurs na wiosenne inspiracje z książk ... (0)

Krzymów. Prezent od gminy dla urodzonego w noc sylwestrową

Dodano: 7.02.2020 10:37

Danuta Mazur, wójt Krzymowa, odwiedziła urodzonego w noc sylwestrową małego mieszkańca gminy i podarowała rodzicom voucher na miesięczny, darmowy pobyt w żłobku.

Żłobek „Maluszek” został niedawno otwarty w Krzymowie. - Dla nas to wielka radość, że jako pierwszy urodził się w roku 2020 i to mieszkaniec gminy Krzymów. Stąd nasze gratulacje. Chcielibyśmy połączyć to wydarzenia z otwarciem żłobka. Stąd voucher , którym chcemy zagwarantować „naszemu” maluszkowi miesięczny darmowy pobyt w żłobku, jeśli to będzie kiedyś potrzebne.

Rodzinę noworodka odwiedziła w Kałku wójt Danuta Mazur oraz Izabela Czaja, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Krzymowie. Mały Dawid urodził się 1 stycznia 2020, osiemnaście minut po północy, jako pierwszy mieszkaniec powiatu konińskiego, Wielkopolski i jako drugie dziecko w Polsce.

- To były wyjątkowe sylwestrowe fajerwerki – powiedziała mama noworodka i podziękowała za odwiedziny.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Danuta Mazur,   wójt,   Krzymów,   urodzony w noc sylwestrową,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.