LM.plSportTrzeci mecz kontrolny, trzeci remis. Gol Sebastiana Śmiałka

Trzeci mecz kontrolny, trzeci remis. Gol Sebastiana Śmiałka

Remisem 1:1 zakończył się trzeci zimowy sparing Sokoła Kleczew. Tym razem zespół Łukasza Cichosa mierzył się z KS Kutno.

Rywalem Sokoła Kleczew w sobotę był lider IV ligi gr. łódzkiej - KS Kutno. Przez większość spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. Gole padły dopiero w drugiej połowie meczu.

Najpierw na prowadzenie wyszedł zespół z Kutna. W 70. minucie z rzutu karnego trafił Tomasz Dąbrowski. Dziesięć minut później kleczewianie wyrównali. Gola dla Sokoła strzelił Sebastian Śmiałek. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Kolejny mecz kontrolny zespół Łukasza Cichosa rozegra w najbliższy piątek. Sokół zmierzy się z Polonią Środa Wlkp.

KS Kutno - Sokół Kleczew 1:1 (70' Tomasz Dąbrowski - 80' Sebastian Śmiałek)