Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18474) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dofinansowanie dla Leśnej. Ruszy przebudowa sieci ... (3)Górnik Konin bez licencji, ale w III lidze grać ch ... (0)

Miasto chce wspierać miejscowych przedsiębiorców

Materiał promocyjny

Dodano: 10.02.2020 00:01

Miasto Konin chcąc wspierać rozwój konińskich firm i wychodząc naprzeciw ich potrzebom, zaprasza do skorzystania z indywidualnego doradztwa.

Ta propozycja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Konina. Realizowana będzie w ramach Programu Wspierania Przedsiębiorczości na lata 2020-2022. Celem przedsięwzięcia jest bowiem rozwiązanie konkretnych problemów związanych z funkcjonowaniem firmy, zaś jego efektem opracowanie lub wdrożenie określonych usprawnień i działań z zakresu doradztwa. Uczestnikami uprawnionymi do udziału we wsparciu doradczym są przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Konina.

Projekt składa się z kilku etapów. Po pierwsze to analiza, identyfikacja problemów oraz potrzeb związanych z funkcjonowaniem firmy. Polega na spotkaniu uczestnika z zespołem doradczym w celu zdiagnozowania rodzaju wsparcia doradczego. Na kolejnym etapie przewidziane jest wsparcie doradcze w zakresie zidentyfikowanych potrzeb. Uczestnicy mogą skorzystać z kilku instrumentów wsparcia, takich jak: audyt prawny, biznesowy, finansowy, marketingowy, doradztwo prawne, doradztwo biznesowe, doradztwo finansowe i usługi księgowe, doradztwo marketingowe, coachnig i mentoring. 

Doradztwo prowadzone będzie w formie bezpośredniej, w terminie do 30 września 2020 r. Harmonogram doradztwa ustalony będzie indywidualnie z uczestnikiem przedsięwzięcia. Każdemu przysługiwać będzie maksymalnie 20 godzin doradczych.

Warto jeszcze raz podkreślić, że uczestnikami uprawnionymi do udziału w tego rodzaju wsparciu są prowadzący działalność gospodarczą na terenie Konina.

Przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem w tym projekcie, zobowiązani są do wypełnienia, a następnie złożenia formularza: do 9 marca 2020 r. w formie papierowej na adres: Urząd Miejski w Koninie, Wydział Rozwoju Gospodarczego, Plac Wolności 1, 62-500 Konin. W formie elektronicznej na adres e-mail: dgir@konin.um.gov.pl lub rewitalizacja@konin.um.gov.pl lub osobiście w Wydziale Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Koninie, ul. 3 Maja 21 pok. 10 lub pok. 11.

Liczba miejsc ograniczona. W wyniku rekrutacji zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 10 uczestników.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:miasto,   biznes,   rozwój,   młodzież

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.