Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21560) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)Koło. Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudow ... (0)

Program "Nasze sprawy" powraca po zimowej przerwie

Dodano: 11.02.2020 07:21

Zapraszamy na nowy sezon Naszych Spraw. Co tydzień, o tej porze, będziemy się zajmowali tematami ważnymi dla mieszkańców.

Dziś porozmawiamy o Starówce. Wspólnie z naszymi gośćmi pochylimy się nad Placem Wolności, który wciąż jest bardziej parkingiem a nie wizytówką Konina, zajrzymy do willi Janiny Perathoner, do Domu Zemełki i do budynku I LO.

W studio pojawią się miejska aktywistka Agata Kuźmińska Zmieniamy Konin, wiceprezydent miasta Paweł Adamów, szefowa Wydziału Kultury w konińskim magistracie Zena Sroczyńska, konińska artystka Ewa Gaj i młodzi dziennikarze z I LO. Startujemy o 20.00. Liczymy na państwa opinie, pytania i komentarze.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nasze sprawy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nawet nie obejrzałam co macie Państwo do powiedzenia, wystarczyła mi zapowiedź o czym będzie rozmowa. Plac Wolności parkingiem? A gdzie mają parkować petenci UM i innych miejsc, które mieszczą się pod tym adresem. Nie dość, że płatne w wiecznie psujących się parkometrach, które niejednokrotnie zmuszają do zwiedzanie całego placu i sąsiadujących ulic to jeszcze be?! Może warto byłoby rozliczyć poprzedników, którzy z zadrzewionego placu zrobili ten parking. Skoro zainwestowano w kostkę to co teraz zdjąć ją, może ktoś tanio odkupi bo z odzysku i wszyscy będą zadowoleni. Zacznijcie myśleć o miejscach pracy, których w Koninie brak, chyba, że w sklepach. A gdzie będziecie urządzać imprezki pokazowe jak zasadzicie drzewa? Chyba znam odpowiedź, łatwo domyślić się po tegorocznym Sylwestrze, pomysł na imprezki już jest, a może tam powstanie parking? Nowy pomysł nowej władzy, byle do następnych wyborów.
Dodano: 11.02.2020 19:58    Przez: Romantyczka
Popieram Panią "Romantyczkę". Może jest więcej mieszkańców normalnie myślących w naszym mieście? Zapraszam do kontaktu: beta-art@wp.pl
Dodano: 12.02.2020 13:53    Przez: Mariusz K.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.