Dzisiaj jest wtorek 25 lutego 2020, imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21473) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
4 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)Konin. W niedzielę przejdzie Marsz Pamięci Żołnier ... (5)

Rzgów. Rozbite auto leżało w rowie. Zaniepokojeni mieszkańcy

Dodano: 12.02.2020 12:25
Źródło: LM.pl

Niemal trzy dni leżało w rowie rozbite auto w miejscowości Sławsk (gm. Rzgów). Dopiero we wtorek zostało usunięte przez właściciela.

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Jak informuje Sebastian Wiśniewski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, kierujący kią ceed 22-latek uderzył w znak i wpadł do rowu. Kierowcy samochodu nic się nie stało, został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł i sześciu punktów karnych.

Po zdarzeniu rozbite auto leżało w rowie aż do wtorku. Wzbudziło to niepokój mieszkańców. - Kierowcy jadący drogą zwalniają, oglądają to auto, zastanawiają się, czy był jakiś wypadek - zaalarmowała nas jedna z Czytelniczek. Dopiero we wtorek samochód został zabrany.

Do kogo należy obowiązek usunięcia tego typu powypadkowego wraku? Jak informuje Sebastian Wiśniewski, zależy to od sytuacji. - Jeśli nie stwarza zagrożenia w ruchu drogowym to obowiązek usunięcia auta jest po stronie właściciela. Jeżeli będzie utrudniał ruch to wysyłamy holownik na koszt właściciela. 

fot. Internauta

  • Rzgów. Rozbite auto leżało w rowie. Zaniepokojeni mieszkańcy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Rzgów,   Sławsk,   wypadek,   rozbite auto,   policja,   Komenda Miejska Policji w Koninie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Szybko ale bezpiecznie.
Dodano: 14.02.2020 10:07    Przez: ~Piotr

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.