Dzisiaj jest wtorek 25 lutego 2020, imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21474) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
4 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)Konin. W niedzielę przejdzie Marsz Pamięci Żołnier ... (5)

Taniec przeciwko przemocy wobec kobiet. Po raz kolejny w Koninie

Dodano: 12.02.2020 14:36

Stowarzyszenie Koniński Kongres Kobiet zaprasza do udziału w akcji „One Billion Rising. Nazywam się Miliard”, która odbędzie się 14 lutego 2020 r. w samo południe, na placu Wolności w Koninie.

One Billion Rising. Nazywam się Miliard - to taniec przeciwko przemocy wobec kobiet. W tym roku pod hasłem „Tylko tak oznacza zgodę”. Akcję wspierają organizacje pozarządowe oraz wiele bezinteresownych osób, którzy poprzez taniec solidaryzują się z ofiarami przemocy. Po wspólnym tańcu organizatorzy zapraszają na kawę, herbatę oraz słodki poczęstunek do Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie.

„One BillionRising. Nazywam się Miliard” jest corocznym protestem wobec przemocy wobec kobiet, organizowanym na całym świecie, w tym w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Akcja zainicjowana przez Eve Elsner jest wyraźnym sprzeciwem, zamiast krzyczeć, można zatańczyć.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:one million rising Konin,   taniec przeciwko przemocy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.