Dzisiaj jest poniedziałek 21 września 2020, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17973) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa Okręgu na Jeziorze Pątnowskim. 60 lat ... (0)Strażacy uratowali kota uwięzionego w przewodzie w ... (6)

Gordon i Paddy - "Moje pierwsze wyjście do kina"

Dodano: 13.02.2020 12:31
Źródło: LM.pl

Kino Centrum w Konińskim Domu Kultury zaprasza najmłodszych widzów oraz tych ze szczególnymi potrzebami na kolejne spotkanie w kinie. Celem projektu pod hasłem ,,Moje pierwsze wyjście do kina” jest pomoc rodzicom we wprowadzaniu dzieci w świat kultury i korzystanie w przyjaznej dla maluchów atmosferze z filmowej rozrywki.,,Moje pierwsze wyjście do kina” to propozycja dla rodziców, którzy chcieliby powoli wciągać swoje pociechy w świat kulturalnych doznań. Często jednak mają obawy jak maluch będzie się zachowywał w kinie, czy dźwięk nie będzie dla niego zbyt głośny lub czy nie wystraszy go ciemność. Wybrane seanse filmowe będą przyjazne dla najmłodszych dzieci, również tych ze szczególnymi potrzebami.

Zapewniamy odpowiednie warunki:
- nie będzie całkowitej ciemności w sali kinowej (światła jedynie przyciemnione)
- przyciszony dźwięk
- duża swoboda (możliwość  poruszania się z dzieckiem po sali, sala nie będzie też całkowicie wypełniona)
- nie będzie obowiązywać nakaz ciszy podczas seansu
- przed seansem nie będą wyświetlane reklamy

20 i 21 lutego zapraszamy na film ,,Gordon i Paddy”. To opowieść o przyjaźni myszki i komisarza ropucha, którzy łączą siły, by chronić mieszkańców lasu. Czy ich spryt i rozwaga wystarczą, by rozwiązać kolejną kryminalną zagadkę? Będzie to można sprawdzić już wkrótce w Kinie Centrum.

Zachęcamy rodziców do wybrania się z pociechami do kina. Taka wizyta z pewnością będzie wspaniałą okazją, by pokazać dziecku kino i nauczyć jak w takim miejscu należy się zachowywać: kupić bilet, pokazać pani przy wejściu do sali, powiedzieć ,,dzień dobry”. Wszystko po to, aby w przyszłości kino czy teatr nie były dla dzieci miejscami obcymi, ale, by czuły się w nich swobodnie i wiedziały jak się zachować. Seanse będą również przyjazne dla dzieci ze szczególnymi potrzebami, tak, by mogły w przyjaznej atmosferze i bez przeszkód korzystać z filmowej rozrywki.

Dzieci do lat 3 oraz opiekunowie dzieci z niepełnosprawnościami wchodzą do kina za darmo.

  • Gordon i Paddy - "Moje pierwsze wyjście do kina"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.