Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17423) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielona edukacja na terenie Parku im. Fryderyka Ch ... (7)Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypad ... (1)

Kompetentna kadra pracownicza to podstawa sukcesu

Materiał promocyjny

Dodano: 16.02.2020 12:40

W dobie globalizacji i powszechności Internetu przed firmami stoją nieograniczone możliwości rozwoju i współpracy biznesowej. Niemal każda branża szuka dziś kontrahentów i klientów również poza granicami kraju.

Łatwość przepływu dóbr i usług otworzyła przed biznesem rynki międzynarodowe, a zarazem pozwoliła pracownikom innych krajów na szukanie atrakcyjnego zatrudnienia poza własnym rynkiem. Te wszystkie czynniki uczyniły z umiejętności posługiwania się językiem obcym, szczególnie językiem angielskim, podstawową kompetencję kadry pracowniczej.

Dobrze wyszkolony pracownik, swobodnie posługujący się obcym językiem, to najlepsza wizytówka firmy. Nie dziwi więc, że wśród wielu kursów organizowanych dla pracowników w ramach podnoszenia ich kwalifikacji, jednymi z najczęściej wybieranych i najbardziej efektywnych są szkolenia językowe dla firm. Pozwalają one w szybkim czasie poprawić umiejętności pracowników i zapewnić im swobodę w niezbędnej komunikacji z zagranicznymi partnerami lub współpracownikami z innego kraju.

Postaw na doświadczenie w szkoleniach językowych

Szkolenia językowe dla firm prowadzone przez Eklektika pozwolą Twoim pracownikom udoskonalić język obcy pod okiem najlepszych lektorów na rynku. Przez wiele lat ze skutecznych szkoleń językowych skorzystali pracownicy czołowych firm z branży IT, e-commerce, ale także instytucji finansowych, firm budowlanych czy kancelarii prawniczych. Jedną z najmocniejszych zalet szkoleń oferowanych przez Eklektika jest dopasowanie metod i podstaw nauczania do potrzeb Waszej działalności. Będziesz zatem pewny trafności swojej inwestycji w rozwój kadry pracowniczej, a pracownicy maksymalnie skutecznie wykorzystają czas na swój rozwój.

Sprawdź ofertę szkoły Eklekitka.pl

Kadra pracownicza ze znajomością języka obcego zwiększa szanse na rozszerzenie działalności poza granice naszego kraju, współpracę z zagranicznymi partnerami i przedstawienie swojej oferty handlowej możliwie największej liczbie potencjalnych klientów. Bez względu na to, co chcecie zaoferować czy zareklamować, do waszego sprawnego działania niezbędna jest skuteczna komunikacja. I to właśnie jej rozwój Eklektika stawia na pierwszym miejscu w trakcie szkoleń językowych dla firm. Większość zajęć jest więc skupiona na mówieniu, co pozwala na widoczne i szybkie postępy. W krótkim czasie Twoi pracownicy nauczą się mówić i pisać w języku obcym, a przygotowanie e-mailu czy raportu nie będzie dla nich trudnością.

Skuteczne autorskie materiały programowe

Zajęcia językowe organizowane przez Eklektika opierają się na żywym języku oraz autentycznych i możliwie najnowszych treściach branżowych, ze szczególną uwagą na specjalistyczne i fachowe słownictwo. Pracownicy szkoły dopasują ofertę do indywidualnych potrzeb twojej firmy, dobierając program i sposób nauki do wymagań twojej branży i poziomu zaawansowania uczestników szkolenia językowego. W trakcie trwania szkolenia językowego dla firm cały czas monitorowane są postępy i ewentualna potrzeba modyfikacji programu, oraz frekwencja i tematyka zajęć. Zakończenie szkolenia wiążę się z egzaminem wewnętrznym i raportem z postępów wraz z rekomendacjami odnośnie dalszej nauki. Nad skuteczną realizacją programu szkolenia czuwają doświadczeni i kreatywni lektorzy i metodycy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że uczestnicy kursy uczą się tego, co jest im naprawdę potrzebne.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:rozwój osobisty,   praca,   kariera,   języki obceDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.