Dzisiaj jest środa 1 kwietnia 2020, imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17515) SPORT FORUM FIRMY (5469) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Obowiązek noszenia masek. List otwarty lekarzy PPO ... (3)Konin. Zamknięty park i zakaz korzystania z roweró ... (0)

Kto korzysta z pożyczek pozabankowych?

Materiał promocyjny

Dodano: 16.02.2020 12:29

Coraz więcej osób decyduje się na pożyczki od instytucji pozabankowych, które oferują atrakcyjne warunki. Uproszczona procedura i nieduże wymagania sprawiają, przemawiają na ich korzyść. Kto korzysta z pożyczek pozabankowych?
 

Dla kogo są pożyczki pozabakowe?

Pożyczki bankowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują gotówki, a nie mają żadnych oszczędności. Często pojawiają się sytuacje, nie zawsze zależne od nas, które generują koszty np. remont, nieplanowany zakup sprzęty, który się popsuł czy wyjazd. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty instytucji bankowych. W przeciwieństwie do kredytu bankowego, takie pożyczki są udzielane o wiele szybciej i mają mniej restrykcyjne warunki. Pozwala to zaoszczędzić czas, który często jest priorytetem.  Pożyczki poza bankowe będą świetną opcją dla tych osób, które:

 • Nie mają stałego zatrudniania o umowę o pracę,
 • Widnieją w bazach takich jak BIK czy KRD,
 • Chcą szybko wziąć niedużą kwotę pożyczki,
 • Nie mają historii kredytowej lub mają złą historię kredytową,
 • Nie posiadają zdolności kredytowej,
 • Nie mogą się ubiegać o kredyt w banku.
   

Kto korzysta z pożyczek pozabankowych?

Mniej restrykcyjne warunki sprawiają, że z ofert instytucji pozabankowych korzysta bardzo dużo osób. Sa to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ludzie młodzi, a także i starsi. Dość spora grupa to młodzi ludzie, pomiędzy 18 a 35 rokiem życia. To osoby, które pragną realizować swoje marzenia i pasje, chcą zdać prawo jazdy, wyjechać lub wziąć pożyczkę na rozwój swojego hobby i szukają dostępu do łatwego zaciągnięcia zobowiązania. Wielu z nich, zwłaszcza osoby z dolnej granicy wieku, nie mają stałych zarobków, często nawet umowy o pracę. W związku z tym żaden bank nie udzieli im kredytu. Szukają więc alternatywy i wybierają firmy pożyczkowe. Niektórzy chcą również rozwijać swoją pasję, zwiedzać świat, a nie zawsze mają oszczędności na spełnianie marzeń. Na korzyść tych produktów finansowych wpływa również możliwość wnioskowania przez Internet. Zaciągnięcie zobowiązania online jest dla młodych osób niezwykle łatwe. Na co dzień korzystają z urządzeń mobilnych i wypełnienie formularza przez Internet zaoszczędza im sporo czasu i jest mniej skomplikowaną procedurą. To lepsza opcja niż chodzenie stanie w kolejce w banku i donoszenie nowych dokumentów.
 

Kto może wziąć pożyczkę pozabankową?

Firmy pożyczkowe mają ofertę skierowaną do osób w wieku już od 18 do nawet i 80 lat. Tym samym starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie mogą zaciągnąć kredytu w banku. Dają więc większe możliwości niż banki i dlatego są coraz bardziej popularne. I choć pożyczki są elastyczne i może wziąć naprawdę wiele osób , to jednak oprócz wieku, pożyczkobiorca musi spełnić kilka wymogów. Pożyczkodawca musi:

 • Posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • Posiadać obywatelstwo polskie,
 • Mieć aktywny rachunek bankowy,
 • Podać numer telefonu komórkowego.

Więcej informacji znajdziecie na: https://pozyczkaposzukiwana.pl/

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pieniądze,   pożyczki

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.