Dzisiaj jest sobota 4 kwietnia 2020, imieniny: Izydora, Wacława, Platona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17450) SPORT FORUM FIRMY (5474) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 2oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (4)Pracownicy pogotowia mają miejsce odpoczynku międz ... (4)

Konin. Niebawem ruszy rekrutacja dla nowych przedszkolaków

Dodano: 19.02.2020 08:02
Źródło: LM.pl

W marcu ruszy elektroniczna rekrutacja do konińskich przedszkoli. Na maluchy rozpoczynające przedszkolną przygodę czeka ponad 600 miejsc.

Rodzice lub opiekunowie prawni dzieci kontynuujących wychowanie przedszkole, do 23 lutego mają czas na złożenie stosownych deklaracji w placówce. Zapisy dla kandydatów na przedszkolaków ruszą 2 marca i potrwają do 27 marca.

– W tym roku przygotowaliśmy 616 miejsc dla nowych przedszkolaków. Mamy nadzieję,  a nawet pewność, że wszystkie się zapełnią i będzie jeszcze lista rezerwowa – podkreśla Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina.

Każdy kto chce zapisać dziecko do przedszkola powinien wypełnić wniosek w formie pisemnej w placówce, lub elektronicznej na stronie konin.przedszkola.vnabor.pl. Następnie należy złożyć dokument w placówce pierwszego wyboru do 27 marca. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w przedszkolach i udostępnione w elektronicznym systemie w terminie nie później niż do 21 kwietnia. Natomiast od 21 do 27 kwietnia należy potwierdzić, że dziecko będzie uczęszczało do danego przedszkola. Jeśli po zakończeniu rekrutacji placówka będzie dysponowała wolnymi miejscami, dyrektorzy będą mogli przeprowadzić dodatkowe zapisy.

W Koninie dla obecnych i przyszłych przedszkolaków przygotowanych jest w sumie ponad 2,5 tysiąca miejsc.

  • Konin. Niebawem ruszy rekrutacja dla nowych przedszkolaków

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

smutne jest to że posłowie opozycji zajmują sie posłami pis a nie przedstawiają programu jak przekręcić lud na swoją stronę , większość ludu dzięki ,ktòremu rządzi pis niestety ma w dupie , ktòry palec pokazała Lichocka,i czy Margareta zarobiła milion czy dwa miliony.Lud interesuje tylko ile ochłapőw z pańskiego stołu im wpadnie do kieszeni.Niestety za pazernych rządòw PO nawet tych ochłapòw dla ludu nie było.
Dodano: 19.02.2020 09:34    Przez: ~pisior😎

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.