Dzisiaj jest sobota 4 kwietnia 2020, imieniny: Izydora, Wacława, Platona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17449) SPORT FORUM FIRMY (5474) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (4)Pracownicy pogotowia mają miejsce odpoczynku międz ... (4)

Konin. Miłośnicy gier po raz ósmy na nocnym maratonie w III LO

Dodano: 20.02.2020 08:03
Źródło: LM.pl

Ponad 200 osób weźmie udział w Nocnym Maratonie Gier, który odbędzie się w III Liceum Ogólnokształcącym w Koninie. To już ósma edycja tej imprezy.

W najbliższy piątek, 21 lutego o godz. 19.00 ruszy Nocny Maraton Gier. W murach III LO każdy znajdzie coś dla siebie. Przez 12 godzin (zakończenie planowane jest 22 lutego, godz. 7.00) uczestnicy będą mogli korzystać z gier planszowych, sportowych, karcianych, logicznych, a także na konsolach. W tym roku, po raz trzeci, pojawi się całonocny pokój zagadek, a także popularny „Cymbergaj”.

Jak informują organizatorzy maratonu, jego celem jest integracja, popuaryzacja gier i kreatywne spędzanie czasu. Chętnych do udziału w tym wydarzeniu nie brakuje. W ubiegłym roku uczestniczyło w nim 150 osób, a teraz zarejestrowanych jest już ponad 200 osób. Impreza ma charakter zamknięty.

  • Konin. Miłośnicy gier po raz ósmy na nocnym maratonie w III LO

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.