Dzisiaj jest sobota 4 kwietnia 2020, imieniny: Izydora, Wacława, Platona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17445) SPORT FORUM FIRMY (5474) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (4)Pracownicy pogotowia mają miejsce odpoczynku międz ... (4)

Konin. Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem

Dodano: 20.02.2020 12:20

Od piątku, 21 lutego 2020, zaczyna się kolejny „Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem".

Inicjatorem akcji jest Ministerstwo Sprawiedliwości, a konińscy policjanci oczywiście włączą się do działań. Od 21 lutego rozpocznie się tydzień pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i będzie trwał, jak sama nazwa na to wskazuje, do 28 lutego. Każda osoba, która stała się ofiarą przestępstwa lub była jego świadkiem będzie mogła uzyskać bezpłatną pomoc prawną, psychologiczną, terapeutyczną oraz psychiatryczną. Będzie można również skorzystać z porady mediatorów, a także z pomocy rzeczowych.

Oczywiście konińscy policjanci również w ramach pełnionych dyżurów będą udzielać osobom pokrzywdzonym, świadkom oraz osobom im najbliższym informacje związane z popełnionym przestępstwem na ich rzecz lub ich bliskich. Żeby skorzystać z porad policjantów wystarczy przyjść do Komendy Miejskiej Policji w Koninie, a tam każdy zostanie skierowany do policjanta, z którym będzie mógł porozmawiać.

  • Konin. Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Realna pomoc,to likwidacja kasty komorników.
Dodano: 20.02.2020 22:40    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.