Dzisiaj jest środa 1 kwietnia 2020, imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17598) SPORT FORUM FIRMY (5469) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Obowiązek noszenia masek. List otwarty lekarzy PPO ... (1)Konin. Zamknięty park i zakaz korzystania z roweró ... (0)

Grasujmyż. Walentynkowo. Walentynkowo?

Dodano: 20.02.2020 21:58

Pierwszy raz w tym roku, po świątecznej przerwie. Jako, że minął 14 lutego, to spróbujemy może jakiś walentynkowych hitów wysłuchać, co? Oczywiście to będzie nasz wybór :) Zapraszamy.

1. Salt’N’Pepa - Push It
2. Kuban/Essex - Mała Mi
3. Roxy Music - Love Is The Drug
4. Morgan James - Take To Church
5. Radiohead - Creep
6. Bitamina - Na uchu słonia
7. Alice Cooper - Poison
8. De Press - Bo jo Cie kochom
9. Sique Sique Sputnik - Love Missile F1-11
10. Modena City Ramblers - Bella Ciao
11. Muse - Stockholm Syndrome
12. Aston Piazzolla - Libertango
13. Placebo - Every Me Every You
14. Koop - Koop Islands Blues
15. Aya RL - Nie zostawię
16. Bownik, Fox - Deskorolka

  • Grasujmyż. Walentynkowo. Walentynkowo?

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:grasujmyż,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Wspaniała inicjatywa. Teraz już wszyscy wiedzą jak wyglądaj i zachowują się lemingi. Ujawnili co je bawi, co je cieszy, co je smuci i czego się boją. Widzicie na własne oczy, czym żyją lemingi i czym je się karmi. Proszę, nie śmiejcie się z ich ułomności, bo to niehumanitarne. Dajcie im paluszka POlizać, to się uspokoją. Zlitujcie się nad nimi, bo natura tak chciała i ...... im nie dała. (wykropkowane uzupełnijcie sami).
Dodano: 21.02.2020 16:17    Przez: Józef Bąk
avatar Kocham Was lemingi. Dzięki Wam wszyscy poznali Waszych wybrańców i oczywiście Was samych. Nie ma tego złego, co na dobre ....
Dodano: 21.02.2020 16:24    Przez: Józef Bąk
Zakończcie ten spektakl z tym palcem . Nudne to . Dać Wam palec i bawicie się jak małe dzieci . Gdyby Lichocka wiedziała że palec zrobi taka furorę to by go nie pokazała 🤪
Dodano: 20.02.2020 22:16    Przez: ~Edek
Grzech Walerian marzy mi się normalność a nie teatr z palcem , zaglądanie innym do torebek . Mam dość tych idiotycznych gestów ,słów pełnych cynizmu i hipokryzji jak z lewa tak z prawa .
Dodano: 21.02.2020 09:51    Przez: ~Ola
zx jestem na takim etapie , że nie muszę nikomu sprzyjać ani tym z lewej strony ani z prawej . Choć nie przeczę popieram Prezydenta Dudę bo wybieram miejsce zło. Bo jak widzę czy czytam co pozostali kandydaci na prezydenta mówią i kogo przedstawiają np. Biedroń jak przedstawiał Cioska który ganiał gejów to rzygać można. O mało by się Biedroń nie położył i służył jak dywan dla Cioska .
Dodano: 21.02.2020 13:57    Przez: ~Ola

KOMENTARZE

Zakończcie ten spektakl z tym palcem . Nudne to . Dać Wam palec i bawicie się jak małe dzieci . Gdyby Lichocka wiedziała że palec zrobi taka furorę to by go nie pokazała 🤪
Dodano: 20.02.2020 22:16    Przez: ~Edek
Marzy ci się wprowadzenie takiego zakazu,prawda? Pozwoliłbyś na niego tylko Lichockiej.Obawiam się,że zmierzamy do tego wielkimi krokami.
Dodano: 21.02.2020 09:21    Przez: Grzech Walerian
avatar Wspaniała inicjatywa. Teraz już wszyscy wiedzą jak wyglądaj i zachowują się lemingi. Ujawnili co je bawi, co je cieszy, co je smuci i czego się boją. Widzicie na własne oczy, czym żyją lemingi i czym je się karmi. Proszę, nie śmiejcie się z ich ułomności, bo to niehumanitarne. Dajcie im paluszka POlizać, to się uspokoją. Zlitujcie się nad nimi, bo natura tak chciała i ...... im nie dała. (wykropkowane uzupełnijcie sami).
Dodano: 21.02.2020 16:17    Przez: Józef Bąk
avatar Kocham Was lemingi. Dzięki Wam wszyscy poznali Waszych wybrańców i oczywiście Was samych. Nie ma tego złego, co na dobre ....
Dodano: 21.02.2020 16:24    Przez: Józef Bąk
No niestety "Jakichś"-trudne i dziwne słowo,jednakowoż w tym kontekście,jak najbardziej.Wesołej zabawy.
Dodano: 21.02.2020 09:00    Przez: Grzech Walerian
Grzech Walerian marzy mi się normalność a nie teatr z palcem , zaglądanie innym do torebek . Mam dość tych idiotycznych gestów ,słów pełnych cynizmu i hipokryzji jak z lewa tak z prawa .
Dodano: 21.02.2020 09:51    Przez: ~Ola
avatar Ooo - z prawa też ??? , - jest to absolutna nowość...do tej pory nie zauważałaś jakoś...powiał wiatr nadziei....oby...
Dodano: 21.02.2020 13:24    Przez: zx
zx jestem na takim etapie , że nie muszę nikomu sprzyjać ani tym z lewej strony ani z prawej . Choć nie przeczę popieram Prezydenta Dudę bo wybieram miejsce zło. Bo jak widzę czy czytam co pozostali kandydaci na prezydenta mówią i kogo przedstawiają np. Biedroń jak przedstawiał Cioska który ganiał gejów to rzygać można. O mało by się Biedroń nie położył i służył jak dywan dla Cioska .
Dodano: 21.02.2020 13:57    Przez: ~Ola