Dzisiaj jest środa 1 kwietnia 2020, imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17535) SPORT FORUM FIRMY (5469) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Obowiązek noszenia masek. List otwarty lekarzy PPO ... (3)Konin. Zamknięty park i zakaz korzystania z roweró ... (0)

Kleczew. Życzenia urodzinowe dla stuletniej pani Marianny

Dodano: 21.02.2020 11:42
Źródło: LM.pl

Setne urodziny obchodziła we wtorek Marianna Jaśkiewicz, mieszkanka gminy Kleczew. Z tej okazji odwiedzili ją przedstawiciele władz Kleczewa.

Z życzeniami i kwiatami jubilatkę odwiedzili zastępca burmistrza Jarosła Bak , kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jolanta Horowska, kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kleczewie Elżbieta Pasterska i pracownik socjalny Anna Jankowska. 

Marianna Jaśkiewicz urodziła się w Zberzynie w gminie Kleczew, a w wieku dziewiętnastu lat przeniosła się do samego Kleczewa. Przeżyła okupację niemiecką, podczas której musiała pracować przy okopach, w fabryce samolotów w okolicy Poznania, a następnie jako gospodyni domowa w rodzinie niemieckiej w Kleczewie. Po wojnie zajmowała się m.in. gotowaniem na weselach.

Kleczewianka ma jedną córkę, doczekała się już również trójki wnucząt i pięciorga prawnucząt. - Cieszy się dobrym samopoczuciem, poczuciem humoru, miłością najbliższych. Spotkanie z jubilatką było swoistą lekcją lokalnej historii - czytamy na oficjalnej stronie gminy Kleczew. - Pani Mariannie życzymy dobrego zdrowia, pomyślności, pogody ducha i optymizmu na dalsze szczęśliwe lata.

fot. Gmina Kleczew

  • Kleczew. Życzenia urodzinowe dla stuletniej pani Marianny

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.