LM.plSportWysoka porażka Hagardu Strzałkowo. Siedem bramek Kaczmarka

Wysoka porażka Hagardu Strzałkowo. Siedem bramek Kaczmarka

26:40 piłkarze ręczni Hagardu Strzałkowo ulegli na wyjeździe Samborowi Latocha Agropom Tczew. Najwięcej bramek dla beniaminka II ligi zanotował Kamil Kaczmarek.

Rywalem Hagardu w czternastej kolejce był jeden z czołowych zespołów II ligi. Mimo tego goście ze Strzałkowa byli w stanie prowadzić wyrównaną grę z rywalami przez większość pierwszej połowy. Aż do 21. minuty Hagard przegrywał zaledwie dwoma bramkami. Końcówka pierwszej połowy należała jednak zdecydowanie do gospodarzy, którzy w ciągu pięciu minut zanotowali sześć bramek z rzędu i prowadzili 20:11.

Bardzo podobnie wyglądała druga odsłona starcia. Sambor Latocha Agropom Tczew budował sobie przewagę, Hagard odrabiał straty, ale w samej koncówce gospodarze zanotowali pięć trafień wobec zaledwie jednej bramki strzałkowian i ostatecznie zwyciężyli 40:26.

Kolejne spotkanie Hagard rozegra dopiero za niemal miesiąc. W weekend 14 - 15 marca zespół ze Strzałkowa podejmie MKS Grudziądz.

Sambor Latocha Agropom Tczew - Hagard Strzałkowo 40:26 (20:11)

Hagard Strzałkowo: Hubert Rogalski, Mateusz Czechanowski - Kamil Kaczmarek (7), Dawid Mierzejewski (5), Daniel Górecki (4), Dominik Nawrocki (1), Sebastian Bagrowski (1), Marcin Nowak, Bartosz Grabowski (1), Jarosław Rogalski (6), Michał Zerner, Oskar Zawodny (1).