Dzisiaj jest poniedziałek 1 marca 2021, imieniny: Antoniego, Radosława, Albina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18048) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

Koło. Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudowa Grodzkiej

Dodano: 23.02.2020 11:08

Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudowa ul. Grodzkiej w Kole.

Zadanie zgodnie z planem powinno zostać zrealizowane do maja br. Nawierzchnia chodników z kostki jest prawie gotowa. Teraz przygotowywany jest teren pod budowę jezdni. Przebudowa 152 m ulicy Grodzkiej była jedną z najbardziej oczekiwanych społecznie inwestycji w mieście. W tej zlokalizowanej na starówce drodze znajdują się ważne pod względem historycznym obiekty. Każdego roku kilkakrotnie samorządowcy i obywatele składają tu kwiaty pod tablicą upamiętniającą miejsce kaźni Polaków w latach 1945 – 1956 w byłej siedzibie NKWD i UB.

Przebudowa ulicy Grodzkiej możliwa była dzięki dotacji wojewody wielkopolskiego z rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych na przebudowę. Całkowity koszt inwestycji to 918.118,60 zł, a dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych wyniosło 459.059,00 zł.

Źródło: Miasto Koło   • Koło. Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudowa Grodzkiej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ulica Grodzka,   Koło,   przebudowa,   FDS,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.