Dzisiaj jest środa 1 kwietnia 2020, imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17519) SPORT FORUM FIRMY (5469) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Obowiązek noszenia masek. List otwarty lekarzy PPO ... (3)Konin. Zamknięty park i zakaz korzystania z roweró ... (0)

Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a będą umieszczone

Dodano: 24.02.2020 10:01

Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina, zachęca do przeglądania i zgłaszania imprez do kalendarza, który rozpoczął swój „żywot” na miejskiej stronie w miniony weekend.

W pąździerniku minionego roku na łamach portalu LM.pl i w ramach audycji „Nic się nie dzieje?” odbyła się dyskusja na temat wszechstronnego, miejskiego kalendarza imprez. W dyskusji uczestniczył między innymi Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina, który zobowiązał się wówczas do podjęcia tematu. I oto jest!

- W miniony weekend (22.02.2020) ruszyła na stronie miejskiej zakładka, która jest kalendarzem imprez – powiedział podczas przedsesyjnej konferencji prasowej, Witold Nowak. - Był to postulowany przez niektóre organizacje wniosek by był jeden, wspólny kalendarz imprez, by można było zgłaszać i dopisywać te imprezy, A więc jest taka zakładka na miejskiej stronie. Zainteresowani będą mogli zgłosić swoją imprezę, a my ją dodamy. Zachęcam do przeglądania.

  • Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a będą umieszczone

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kalendarz imprez,   nic się nie dzieje,   Witold Nowak,   miejski kalendarz,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Fajna data 20.02.2020, to kalendarz imprez też będzie fajny
Dodano: 25.02.2020 08:41    Przez: ~zk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.