Dzisiaj jest niedziela 28 lutego 2021, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18111) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

Turek. Ksiądz potrącił pieszą. Chce dobrowolnie poddać się karze

Dodano: 27.02.2020 11:57
Źródło: LM.pl

Aktem oskarżenia i wnioskiem o dobrowolne poddanie się karze zakończyło się śledztwo przeciwko Markowi W. Ksiądz odpowiada za potrącenie pieszej.

Do wypadku doszło 9 lipca przy ul. Wyszyńskiego w Turku. Zdaniem śledczych, Marek W. „umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym” kierując samochodem osobowym marki KIA Sorento nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie znajdującej się na przejściu dla pieszych.

- W konsekwencji doszło do potrącenia, a następnie jej przejechania, na skutek czego doznała ona obrażeń ciała – informuje Aleksandra Marańda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Kobieta miała złamany obojczyk, kości łonowe, trzon jednego z kręgów, a także doznała stłuczenia wątroby i płuc. Pod koniec ubiegłego roku Prokuratura Okręgowa w Koninie skierowała do Sądu Rejonowego w Turku akt oskarżenia przeciwko Markowi W., do którego dołączony był wniosek podejrzanego o dobrowolne poddanie się karze. Sprawa jest w toku.

  • Turek. Ksiądz potrącił pieszą. Chce dobrowolnie poddać się karze

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dziennikarze LM-prawda was wyzwoli-ksiądz PRZEJECHAŁ po pieszej,jak po torze przeszkód, zmasakrował kobite na amen.Potem łaskawca wyraził zgodę na udzielenie mu pouczenia. Żeby tylko kobitka nie poszła do kryminału.Zależy to od tego z jaką szybkością wtargnęła na pasy,pod auto wielebnego.
Dodano: 27.02.2020 13:29    Przez: Grzech Walerian

KOMENTARZE

Dziennikarze LM-prawda was wyzwoli-ksiądz PRZEJECHAŁ po pieszej,jak po torze przeszkód, zmasakrował kobite na amen.Potem łaskawca wyraził zgodę na udzielenie mu pouczenia. Żeby tylko kobitka nie poszła do kryminału.Zależy to od tego z jaką szybkością wtargnęła na pasy,pod auto wielebnego.
Dodano: 27.02.2020 13:29    Przez: Grzech Walerian
walerianie nie martw sie na zapas czy wielebny dostanie przykładną karę, zapewniam cię, że na pewno sprawiedliwszą od twojego pupila Najsztuba.
Dodano: 27.02.2020 21:05    Przez: ~pisior😎

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.