Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18092) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -3oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (2)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

Kazimierz Biskupi. Zaatakował nożem brata. Trafił do aresztu

Dodano: 28.02.2020 13:20
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafił 41-letni Arkadiusz K., który jest podejrzany o usiłowanie pozbawienia życia swojego brata.

Do rodzinnego dramaty doszło w połowie stycznia w Kazimierzu Biskupim. Arkadiusz K. miał szarpać za odzież swojego brata, a gdy ten się uwolnił, zaatakował go przyniesionym nożem kuchennym. 41-latek ugodził brata w okolice szyi i dłoń, którą ten próbował się zasłonić.

- Pokrzywdzony doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu – informuje Aleksandra Marańda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Ranny mężczyzna zdołał odepchnąć napastnika i uciekł do sąsiadów, którzy udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. 41-latek decyzją sądy trafił do aresztu. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

  • Kazimierz Biskupi. Zaatakował nożem brata. Trafił do aresztu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jeśli to kolejna ofiara,która nie została dopuszczona do kompa,to powinien zostać uniewinniony...
Dodano: 28.02.2020 16:26    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.