Dzisiaj jest niedziela 28 lutego 2021, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18097) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

Grodziec. Inwestycje dzięki współpracy ze stowarzyszeniem

Dodano: 28.02.2020 13:59
Źródło: LM.pl

Pięć projektów na łączną kwotę ponad 380 tys. zł. To efekt dotychczasowej współpracy między gminą Grodziec, a Stowarzyszeniem „Solidarni w Partnerstwie” z siedzibą w Starym Mieście.

Dzięki dofinansowaniu w wysokości ok. 237 tys. zł w gm. Grodziec udało się zrealizować pięć zadań. Pierwsze o wartości ponad 77 tys. zł to „Wielołęka wieś integrująca mieszkańców”. Kolejna to „Mokre – wieś przyjazna mieszkańcom – zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez stworzenie terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w m. Mokre”, a wartość tej inwestycji to blisko 64 tys. zł. Następne o wartości prawie 106 tys. zł to „Mieszkać w Lądku jest w porządku – zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez stworzenie terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w miejscowości Lądek”. Kolejne za blisko 80 tys. zł dotyczy zagospodarowania przestrzeni publicznej przez budowę placu zabaw w Grodźcu („Rekreacją Grodziec Stoi”) i za ponad 60 tys. zł to budowa rekreacyjnego placu zabaw („W Grodźcu lubimy aktywnie spędzać czas”).

Kilka dni temu w Starym Mieście odbyło się podsumowanie wspólnych przedsięwzięć. Wójt gm. Grodziec z rąk prezesa stowarzyszenia otrzymał tablice informacyjne dotyczące działań realizowanych w latach 2017-2019.

fot. grodziec.pl

 

  • Grodziec. Inwestycje dzięki współpracy ze stowarzyszeniem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.