Dzisiaj jest niedziela 28 lutego 2021, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18120) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

Zielonym do góry. Co dzieje się z bioodpadami?

Dodano: 28.02.2020 20:33

Rekordowo wysokie temperatury na Antarktydzie, lodowce topniejące w zastraszającym tempie, buszujące w stertach śmieci wygłodniałe niedźwiedzie polarne, zapowiadane na naszym terenie huragany i żar lejący się z nieba.

To nie kadry z filmu katastroficznego, ale rzeczywistość. Jesteśmy ostatnimi pokoleniami, które mogą jeszcze uratować Naszą Planetę przed zbliżającą się katastrofą. Wiem, że zaraz odezwą się tacy, którzy stwierdzą, że wszystko zależy od rządów i korporacji, ale to przecież my, zwykli zjadacze chleba możemy wymusić zmiany zaczynając od siebie.

Dziś w programie pokażemy co dzieje się z naszymi bioodpadami, porozmawiamy o rządowym programie ,, Słoneczne dachy”, podpowiemy co zrobić, aby poprawić jakość wody w Warcie , będziemy rozmawiać o funduszu sprawiedliwej transformacji i gotować bez resztek. Zapraszamy!

  • Zielonym do góry. Co dzieje się z bioodpadami?

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zielonym do góry,   MZGOK w Koninie,   PWiK Konin,   SM Zatorze,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.