LM.plSportWilki krok bliżej półfinałów. Druga wygrana z Orłem Międzyrzecz

Wilki krok bliżej półfinałów. Druga wygrana z Orłem Międzyrzecz

W drugim spotkaniu play-off II ligi Wilki pokonały Orła Międzyrzecz. Od awansu do turnieju półfinałowego wilczynian dzieli tylko jedna wygrana.

Niedzielne, drugie starcie w play-offach II ligi z Orłem Międzyrzecz siatkarze Wilków Wilczyn wygrali już w czterech setach. W dwóch pierwszych gospodarze triumfowali do dziewiętnastu i do 21. Orzeł był w stanie urwać tylko jeden set. W trzeciej części spotkania, po grze na przewagi, goście zwyciężyli 27:25. W czwartym secie Wilki dokończyły jednak dzieła i wygrały 25:22.

Zwycięstwo w drugim meczu 3:1 oznacza, że wilczynianie są już o krok od awansu do turnieju półfinałowego. Wystarczy, że wygrają jeszcze co najmniej jeden mecz. Najbliższa szansa - w przyszłą sobotę w Międzyrzeczu.

Wilki Wilczyn - Orzeł Międzyrzecz 3:1 (25:19, 25:21, 25:27, 25:22)