Dzisiaj jest niedziela 28 lutego 2021, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18093) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

Kwalifikacje dzieci śpiewających w Konińskim Domu Kultury

Dodano: 5.03.2020 13:04

W Konińskim Domu Kultury rozpoczęły się Kwalifikacje Dzieci Śpiewających do 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2020. Będą trwały do niedzieli, 8 marca.

Dziś o 10.00 przywitaliśmy uczestników kwalifikacji, ich rodziców i instruktorów w Koninie. A powitanie było wyjątkowe, ponieważ swój singiel zatytułowany ,,Kim jesteś” zaśpiewał Stasiek Kukulski, zdobywca Złotego Aplauzu na ubiegłorocznym Festiwalu. Stasiek jako najlepszy polski wokalista wygrał wtedy współpracę z wytwórnią Delpy Records polegającą na wyprodukowaniu singla. Piosenka ukazała się 2 dni temu, a dziś po raz pierwszy Stasiek wykonał ją na dużej scenie. Organizatorzy Festiwalu przyjęli to wydarzenie z ogromnym entuzjazmem i wzruszeniem. Wspaniale jest obserwować jak pięknie rozwijają się kariery młodych artystów startujących w konińskiej imprezie.

Dlatego dziś mocno trzymamy kciuki za wokalistów, którzy będą prezentować swój talent podczas tegorocznych Kwalifikacji. A w jury Kwalifikacji zasiadają: Beata Bednarz, Wojciech Myrczek, Jerzy Petersburski Jr., Paweł Zielak i Małgorzata Kazuś. Jurorzy do niedzieli będą oceniać wykonania około 400 młodych wokalistów z całej Polski. Poza tym będą słuchać nagrań nadesłanych wcześniej przez dzieci i młodzież z zagranicy: Rosji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Słowacji, Ukrainy, Bułgarii, Litwy.

Dodajmy, że od dziś do niedzieli (5-8 marca 2020) w Konińskim Domu Kultury soliści i duety będą rywalizować w czterech grupach wiekowych (do 8 lat, 9-11 lat, 12-13 lat oraz 14-16 lat), a zespoły wokalne w dwóch grupach wiekowych (do 12 lat oraz 13-16 lat). Najlepsi, wytypowani przez jurorów, wystąpią w czerwcu podczas 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

  • Kwalifikacje dzieci śpiewających w Konińskim Domu Kultury
  • Kwalifikacje dzieci śpiewających w Konińskim Domu Kultury
  • Kwalifikacje dzieci śpiewających w Konińskim Domu Kultury
  • Kwalifikacje dzieci śpiewających w Konińskim Domu Kultury

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dzieci śpiewające,   festiwal dziecięcy,   kwalifikacje,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.