LM.plSportPlay-off II ligi. Wilki Wilczyn grają dalej, będzie czwarty mecz

Play-off II ligi. Wilki Wilczyn grają dalej, będzie czwarty mecz

W trzecim spotkaniu fazy play-off Wilki Wilczyn przegrał z Orłem Międzyrzecz. To oznacza, że rywalizacja jeszcze nie jest zakończona, a w niedzielę oba zespoły zagrają ze sobą po raz czwarty.

Po dwóch spotkaniach w Wilczynie Wilki były w wyśmienitej sytuacji, prowadząc w rywalizacji 2:0. By awansować do turnieju półfinałowego wilczynianie musieli wygrać jeszcze tylko jeden mecz. Pierwsza szansa była w sobotę, ale tym razem zespół Tomasza Robaka musiał uznać wyższość rywali.

Już w pierwszym secie Orzeł pokazał, że wciąż chce być w walce. Gospodarze wygrali 25:19. Wilkom udało się wyrównać po drugiej części spotkania wygranej 25:22. Trzeci i czwarty set również były wyrównane, ale dwukrotnie lepsi okazali się siatkarze z Międzyrzecza, zwyciężając do 22 i do 23, a w całym meczu triumfując 3:1.

Stan rywalizacji w play-offach wynosi więc 2:1 dla Wilków. Czwarty mecz rozegrany zostanie w niedzielę o godz. 18.00. Jeżeli wilczynianie znów wygrają, o tym, który zespół awansuje do turnieju półfinałowego zadecyduje piąty mecz.

Orzeł Międzyrzecz - Wilki Wilczyn 3:1 (25:19, 22:25, 25:22, 25:23)