Dzisiaj jest piątek 10 kwietnia 2020, imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17062) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 6oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Nasze sprawy. Czy kryzys gospodarczy dotknie Konin? Zapowiedź

Dodano: 10.03.2020 07:01

Spowolnienie gospodarcze, widmo recesji, koronawirus, który z pewnością odbije się na działalności naszych przedsiębiorstw, mocny spadek konsumpcji mimo ciągle jeszcze rosnącego zatrudnienia, wzrostu płac i programów społecznych.

W takim oto niesprzyjającym otoczeniu działają firmy. W naszym regionie, który żegna, się z węglem te niepokojące zjawiska,mogą jeszcze mocniej odbić się na przedsiębiorcach i sprawić, że jeszcze mniej osób zdecyduje się na zakładanie swoich firm niż dotąd. Co w tej sytuacji może zrobić rząd ? Co samorząd ?

W studio pojawią się przedsiębiorcy- Robert Popkowski, który prowadzi swoją firmę i jest radnym sejmiku województwa wielkopolskiego i Andrzej Styczyński oraz wiceprezydent Konina Paweł Adamów, szef wydziału Rozwoju Gospodarczego w konińskim magistracie Roman Jankowski.

  • Nasze sprawy. Czy kryzys gospodarczy dotknie Konin? Zapowiedź

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nasze sprawy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.