Dzisiaj jest piątek 22 stycznia 2021, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17247) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Pierwsi pensjonariusze DPS zaszczepieni pr ... (3)KKF wraca do grania. I to od razu w Halowym Puchar ... (0)

Starosta koniński odwołał powiatowe wydarzenia i imprezy

Dodano: 12.03.2020 10:10
Źródło: LM.pl

Nie odbędą się zaplanowane na marzec wydarzenia i imprezy powiatowe. Taką decyzję podjął starosta koniński.

W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, starosta Stanisław Bielik zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych. Chodzi przede wszystkim o odwołanie planowanych imprez, w tym Powiatowego finału 16. Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej imienia Elżbiety Połczyńskiej, który miał się odbyć 13 marca oraz Targów Pracy w Ślesinie, które były planowane na 26 marca.

Starosta rekomendował również wprowadzenie zakazu odwiedzin pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie i zawieszenie zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy w Ślesinie. Dodatkowo, rekomendował zlecenie pracy zdalnej pracownikom urzędu i jednostek organizacyjnych, którzy ze względu na schorzenia należą do grupy zwiększonego ryzyka.

Stanisław Bielik podjął także decyzję o zakupie dystrybutorów płynu do dezynfekcji rąk, które zostaną zamontowane przy drzwiach wejściowych oraz na korytarzach w budynku starostwa.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.