Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16942) SPORT FORUM FIRMY (5575) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przec ... (3)Urząd Marszałkowski świętuje zaprzysiężenie prezyd ... (12)

Konin. Zamknięte hale sportowe MOSiR i sale sportowe w szkołach

Dodano: 12.03.2020 16:11
Źródło: LM.pl

W związku z pandemią koronawirusa koniński magistrat zamyka do odwołania wszystkie hale sportowe MOSiR oraz sale sportowe przy szkołach.

Jak informuje Aneta Wanjas, rzecznik prasowy, Urząd Miejski w Koninie pracuje bez zmian. Jednak, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników urzędów, apelujemy o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w budynkach Urzędu Miejskiego.

- Jeśli jest to możliwe, prosimy o kontakt telefoniczny bądź drogą mailową. Bardzo prosimy też, by osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi typu przeziębienie czy grypa zrezygnowały z przychodzenia do urzędu i innych miejskich jednostek. Liczymy na Państwa zrozumienie w tej niecodziennej, trudnej sytuacji. Jednak takie zachowanie środków ostrożności, dzięki Państwa pomocy, pozwoli nam na nieprzerwane wykonywanie naszych obowiązków na rzecz mieszkańców Konina – tłumaczy prezydent Konina Piotr Korytkowski.

Miasto od kilku lat ma specjalną aplikację informowania mieszkańców BLISKO. To system powiadamiania o lokalnych wydarzeniach, zagrożeniach, awariach. Został właśnie uruchomiony nowy serwis z komunikatami dotyczącymi koronawirusa. Wprowadziliśmy też nową funkcję - komunikację dwustronną. Użytkownik może skontaktować się z Urzędem, wysyłając wiadomość za pomocą aplikacji „Blisko”. Wystarczy, aby nadawca włączył przycisk „Napisz do nas” i wówczas ta usługa jest aktywna. Można dołączać różnego rodzaju pliki, np. zdjęcia. Informacja trafi do urzędnika, który nada sprawie bieg.

Instalacja aplikacji: Aplikacja „BLISKO” jest bezpłatna. Do wyboru są powiadomienia przez sms, maila i aplikację mobilną. Jest ona dostępna jest na wszystkich najpopularniejszych systemach operacyjnych. Można pobrać ją bezpłatnie w sklepach App Store, Google Play, Windows Phone. Po pobraniu aplikacji użytkownik wpisuje KONIN w wyszukiwarce. Na kolejnym ekranie aktywuje nadawców wiadomości, czyli Miasto Konin. Na ekranie Urzędu Miejskiego w Koninie aktywujemy rodzaje wiadomości, które chcielibyśmy otrzymywać. Po chwili otrzymamy wiadomość cloud, która potwierdzi naszą rejestrację w systemie.

fot. mosirkonin.pl

  • Konin. Zamknięte hale sportowe MOSiR i sale sportowe w szkołach

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar niech prezydent miasta wyda rozkaz zeby pozamykać kościoły ! mochery są bardziej narażeni to dla ich dobra a ksiądz tylko czeka żeby dostać więcej na tace
Dodano: 12.03.2020 17:25    Przez: Tonny Soprano
Ale się boją o siebie ,a jeszcze wczoraj szkół zamykać nie chcieli
Dodano: 12.03.2020 21:11    Przez: ewica

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.