Dzisiaj jest niedziela 7 czerwca 2020, imieniny: Roberta, Wiesława, Ariadny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18581) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 13oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik Konin żegna się z Dziubkiem. Po zaledwie sz ... (0)Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają st ... (2)

Kleczew. Biblioteka otrzyma dofinansowania na dwa projekty

Dodano: 13.03.2020 10:48
Źródło: LM.pl

Niemal 17,5 tys. zł otrzyma kleczewska biblioteka z dwóch programów - ,,Partnerstwo dla książki" i ,,EtnoPolska 2020". 

,,Ciekawa brać czytelnicza" to projekt kleczewskiej biblioteki, który zakwalifkował się na dofinansowanie z programu ,,Partnerstwo dla książki" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jak czytamy na profilu FB biblioteki: - Strategicznym celem tego programu jest poprawa dostępu do książki w jej wszystkich formatach oraz wzmocnienie kulturotwórczej roli księgarń i bibliotek.

W ramach programu do kleczewskiej biblioteki trafi blisko 7,5 tys. zł.

To niejedyne dofinansowanie, które otrzyma placówka w Kleczewie. W ramach programu ,,EtnoPolska 2020" biblioteka pozyskała dofinansowanie w wysokości dziesięciu tysięcy złotych. Środki przeznaczone zostaną na konkurs bukietów zielnych ,,Cudne ziele", realizację wystawy fotograficznej o wiatrakach ,,W nich już tylko wiatr śmiga", warsztaty bukieciarskie oraz na wydanie publikacji pokonkursowej. Program prowadzi Narodowe Centrum Kultury. 

fot. profil FB Książnicy Kleczewskiej

***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.