Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17044) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 5oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Jak znaleźć dobry warsztat samochodowy?

Materiał promocyjny

Dodano: 13.03.2020 15:58

Sama zakup samochodu – pierwszego, trzeciego czy dziesiątego to ważna decyzja. Równie istotne jest to, do jakiego mechanika będziemy jeździć na przeglądy czy też przy okazji jakiejś awarii. I choć jeszcze nie tak dawno z usług ASO korzystali właściciele samochodów na gwarancji, to obecnie coraz więcej kierowców przekonuje się do tego, by oddawać pojazdy w ręce specjalistów od danej marki, pomimo tego że jest to droższa opcja. Chcemy mieć pewność, że naprawa została zrobiona dobrze z wykorzystaniem oryginalnych części, a auto będzie nam służyć, a nie znowu stać w warsztacie. Zobacz, jak wybrać dobry warsztat.

  1. Pierwsze wrażenie
  2. Pełen zakres usług
  3. Jakość usług
  4. Uczciwa historia

Pierwsze wrażenie

To niezwykle ważny argument i sprawdza się przy wyborze konkretnego warsztatu. Warto porozmawiać z właścicielem oraz pracownikami. To ich profesjonalizm oraz wyposażenie warsztatu pozwalają na postawienie diagnozy, skuteczną naprawę oraz oczywiście odpowiedni serwis. Tu umiejętności, wiedza oraz odpowiednie narzędzia diagnostyczne będą niezwykle ważne. Korzystanie z ASO daje również dostęp do historii auta, co niewątpliwie może ułatwić zlokalizowanie problemu. Taka przejrzysta historia jest również ważna, gdy sprzedajemy samochód, bo jednoznacznie określa, co dokładnie z autem się działo, co i kiedy zostało w nim zrobione.

Pełen zakres usług

Korzystanie z ASO daje dostęp do szeregu różnych narzędzi, pakietów oraz akcji promocyjnych. Dzięki nim rutynowy przegląd, wymiana opon czy płynów eksploatacyjnych, naprawa lub też różnego rodzaju specjalne oferty na przykład dedykowane określonym rocznikom doskonale odpowiadają na potrzeby kierowców. W efekcie  jednym miejscu mamy dostęp do całego katalogu specjalistycznych usług, oryginalnych części oraz profesjonalistów. Poza tym ASO gwarantuje szereg dodatkowych usług takich jak samochód zastępczy, ofertę door-to-door czy też naprawy i przeglądy ekspresowe. To opcje szyte na miarę trybu życia współczesnego człowieka, dla którego auto jest bardzo często niezbędnym elementem w codziennym życiu i pracy, a naprawa czy przegląd znacząco komplikują funkcjonowanie.

Jakość usług

Przede wszystkim ASO gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. To właśnie one tworzą renomę konkretnego zakładu, a co za tym idzie, przyciągają kolejnych klientów. Niewątpliwie działa przecież poczta pantoflowa i opinie zadowolonych znajomych  oraz tych, którzy na przykład wypowiadają się w Internecie, są dla wielu osób ważne niższe niż najlepsza reklama. Warto również zwrócić uwagę na sposób komunikowania się pracowników z klientami. To właśnie informacja o stanie auta, koniecznych naprawach, a także cenie usługi i czasie realizacji zlecenia jest niezwykle ważna. To działa także wtedy, gdy okazuje się, że przy okazji warto wymienić jeszcze jakąś część, a tym samym opłaty rosną. Warto takie aspekty uzgadniać wcześniej. Jeśli chcesz mieć pewność, że samochód będzie rzetelnie naprawiony, oddaj swojego Opla w ręce zawodowców.

Uczciwa historia

Niezmiennie kierowcy, którzy oddają samochód do autoryzowanego serwisu także po okresie gwarancyjnym, podkreślają, że mają większe zaufanie do profesjonalnych zakładów niż do warsztatów samochodowych, pomimo tego że często są one bliżej ulokowane i oczywiście są tańsze. To zaufanie do ASO i stworzenie wiarygodnej historii auta, a tym samym szczególna troska o jego sprawne działanie powodują, że klientów w serwisach jest coraz więcej. Przede wszystkim profesjonaliści będą bazować tylko na oryginalnych częściach, a wszelkiego rodzaju wymiany płynów czy też części będą wykonywane kompleksowo. W efekcie będzie ci się jeździć lepiej i bezpieczniej.

Źródło: pixabay.com

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   samochody,   warsztaty

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.