Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17164) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstaje nowy most w Bernardynce. Dobre tempo inwe ... (0)Sportowe nagrody rozdane. Miasto wyróżniło siedem ... (2)

Konin. Urząd Miejski apeluje o ograniczenie wizyt do minimum

Dodano: 13.03.2020 15:58
Źródło: LM.pl

Koniński magistrat apeluje do petentów o załatwianie spraw przez telefon, albo drogą elektroniczną. Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej będą przyjmować osoby jedynie umówione na konkretny termin.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców oraz pracowników urzędu, magistrat zwraca się z prośbą o ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum.

- Jeśli jest to możliwe – prosimy załatwiać sprawy przez telefon bądź drogą elektroniczną. Jeśli jest konieczność przyjścia do urzędu, do Biura Obsługi Interesanta, Wydziałów: Komunikacji, Spraw Obywatelskich, Spraw Lokalowych prosimy, byście Państwo umawiali się telefonicznie na wizyty – informuje Aneta Wanjas, rzecznik prasowy prezydenta Konina.

Biuro Obsługi Interesanta: Stanowisko nr 1 (tel. 63 2401 273): podatki i opłaty, budżet, księgowość; Stanowisko nr 2 (tel. 63 2401 273): działalność gospodarcza, zezwolenia na sprzedaż alkoholu, handel uliczny; Stanowisko nr 3 (tel. 63 2401 226): budownictwo, architektura, drogownictwo, inwestycje, gospodarka komunalna; Stanowisko nr 4 (tel. 63 2401 226) prowadzi sprawy z zakresu: rolnictwa i gospodarki nieruchomościami, geodezji i katastru, ochrony środowiska, mieszkalnictwa i oświaty. Bezpośredni numer telefonu do Urzędu Miejskiego: 63 240 11 11. W celu umówienia wizyty w Wydziale Komunikacji, kontakt telefoniczny pod numerem 63 240 11 68. Pytania i wnioski można też zgłaszać drogą elektroniczną na adres: rejestracja@konin.um.gov.pl.

Ponadto, magistrat informuje, że punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Koninie przyjmować będą tylko i wyłącznie osoby zapisane na umówiony termin (maksymalnie 3 osoby dziennie). Punkt przy ul. Sztarka o godz. 10.30, 11.30, 12.30, punkt ul. Zakładowa i Południowa godz. 12.30, 13.30, 14.30. Lista nazwisk osób zapisanych będzie przesyłana e-mailem do osoby pełniącej dyżur w danym dniu w punkcie. Żeby się zgłosić, należy dzwonić pod nr telefonu: 63 240 13 72 w godz. 7.30-15.30.

***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

  • Konin. Urząd Miejski apeluje o ograniczenie wizyt do minimum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.